חברו הטוב של אדם- חלק א'

הסתובבתי ברחוב הלוך ושוב כמו אריה בכלוב. רכבת מחשבות טסה לי בראש עד שכמעט ולא הצלחתי לשלוף ממנה מחשבה בהירה אחת. עברה בקושי רבע שעה מאז שראיתי את המחזה שזעזע את כל עולמי ושמט את הקרקע תחת רגלי.
עוד טלפון ממיכל, העשירי בדקות האחרונות, וכמו בניסיונות הקודמים גם עכשיו שלחתי את האצבע ללחצן האדום.
שום דבר במהלך היום לא רמז לי על מה שהולך לקרות. הפגישה האחרונה התבטלה לי רק אחרי שכבר יצאתי מהמשרד אז החלטתי שאם כבר אנצל את ההזדמנות ואחתוך הביתה יותר מוקדם. חשבתי לעצמי שיהיה נחמד אם אפתיע את מיכל. ועוד איך הפתעתי.
כשפתחתי את הדלת זה הכה בי כמו משקולת לבטן התחתונה. לקח לי כמה שניות להבין בכלל מה אני רואה.
שם, ממש מול הפרצוף שלי- מיכל, אשתי, עומדת על ארבע במרכז הסלון, עירומה כביום היוולדה, ועליה רוכב לא אחר מאשר רקסי, כלב האמסטף שלנו.
כשראתה אותי עוד ניסתה לקום ללא הצלחה, ואני טרקתי את הדלת מאחורי וברחתי משם בריצה. כשהלב שלי דופק במהירות והפה יבש כמו מדבר התפרצתי לרחוב.
למזלי לא היו הרבה אנשים בשעה הזאת. אני הולך ומתנשף, הולך ומתנשף, וכל הזמן התמונה של איברו הנעוץ בתוכה שנצרבה במוחי מלווה אותי. מה זה היה? מאיפה זה הגיע, לכל הרוחות!?
עוד טלפון ממיכל, עוד סינון.
המשכתי לצעוד ברחובות בלי מטרה ברורה, מסך שחור מפריד ביני לעולם מסביב. תוהה בליבי האם יש לה קטע כזה שהיא הסתירה ממני כל הזמן הזה? האם זאת הסטייה שלה, לעשות את זה עם כלבים?
"לעשות את זה עם כלבים." היה לי מוזר אפילו להגיד את זה לעצמי בראש. מכל הסטיות בעולם זאת האחרונה שהייתי חושב שהיא תיתפס אליה.
אבל אז המחשבה הזאת זרקה אותי למקום אחר, מעלה לנגד עיני סטייה אחרת, סטייה ישנה ומוכרת, סטייה משלי. פנטזיה שרודפת אותי כבר שנים ולא מרפה ועכשיו היא קפצה לי לראש בבהירות- לראות את מיכל עם גבר אחר.
זה לא שתכננתי לעשות משהו לגבי זה. להפך, היה לי את כל הרצון להסתיר את זה ממנה לעולמים. לנעול את זה עם כל הדברים האחרים שבני זוג לא משתפים אחד את השני.
אם לומר את האמת, אני מניח בעיקר שפחדתי. פחדתי איך אני אראה בפניה אם אגיד לה שאני רוצה שמישהו אחר יזיין אותה. כלומר, איזה מין גבר אני אצא בעיניה? גבר אמיתי הרי אמור לשמור על אשתו מגברים אחרים, לא?
ואם נשים את זה לרגע בצד ונגיד שהיינו הולכים על זה, מה היה קורה אם מיכל הייתה נדלקת על הבחור השני? בכל זאת, נשים יכולות לפתח רגשות לגבר שנכנס איתן למיטה. ואם הוא יהיה יותר טוב ממני במיטה? ואם הוא יראה יותר טוב או יהיה כריזמטי יותר? פחדתי שאחרי דבר כזה כבר לא נוכל לחזור לאחור. שנקום ביום המחרת עם הידיעה שגבר נוסף היה איתה ולא נוכל לשנות את זה, גם אם נרצה.
לכן, לא הייתה לי שום כוונה לנסות ולממש את הפנטזיה. אבל עכשיו, כשראיתי אותה שוכבת עם רקסי, זה היה… טוב, זה היה קצת כמו לראות אותה עם גבר אחר.
הרגשתי איך לאט לאט כל המקרה הזה נצבע לי בגוונים אחרים.
כשחשבתי על זה, מה שקרה היה פחות מפחיד מאשר לחלוק אותה עם גבר אמיתי. הרי זה לא שהיא תפתח רגשות כאלה לרקסי וזה לא שהיא תברח איתו או משהו כזה. כן, אולי גם זה בלתי הפיך אבל זה כבר קרה וביוזמתה. הרכבת הזאת עזבה את התחנה.
ובכנות? עכשיו כבר פחות הפחיד אותי איך אני אראה בפניה, הרי היא זאת שעשתה את זה עם כלב.
פתאום הרגשתי שאני פחות נסער ממה שהייתי לפני. להפך, תחושה אחרת תפסה את הבמה המרכזית- ריגוש. כן, הייתי מרוגש כמו שלא הייתי מעולם. הרגשתי את הזין מתקשה לו במכנסיים והבנתי שהפנטזיה שלי בעצם התממשה, גם אם לא בדיוק כמו שדמיינתי.
החלטתי לחזור הביתה ולנסות להבין מה בדיוק קרה ולאן ממשיכים מכאן.

כשפתחתי את הדלת מיכל קפצה מהספה ורצה לקראתי. הפעם היא הייתה לבושה.
"אדם, אתה חייב להקשיב לי." אמרה בתחינה, היה ברור שהיא נסערת ובכתה די הרבה. "זה לא מה שאתה חושב! מעולם, מעולם לא עשיתי את זה לפני זה ואני לא יודעת למה עשיתי את זה עכשיו. אבל אני נשבעת לך, אני נשבעת לך שזאת הייתה שטות חד פעמית ושזה לא יקרה שוב בחיים. בחיים!"
"וואלה." אמרתי נכנס לסלון בקור רוח מפחיד ומרוחק. לא שתכננתי להיות על תקן הנפגע אבל זאת דינמיקה מתבקשת שנוצרה מעצמה.
"אז בואי ספרי לי, למה עשית את זה הפעם?"
"לא יודעת, באמת שאני לא יודעת."
"ובכל זאת."
"סתם קראתי איזה פוסט דפוק של מישהי שעשתה את זה והיא סיפרה על זה בכזאת התלהבות, עד מתוך סקרנות מפגרת- נטו סקרנות מפגרת, רציתי לנסות גם. אבל אני אומרת לך שזאת הייתה פעם אחת מיותרת וזהו! אני בכלל לא מאמינה על עצמי שעשיתי דבר כזה." אמרה, העיניים שלה נעוצות בשלי והיא דרוכה כמו קפיץ, מנסה לקרוא את התגובה הבאה שלי.
רקסי שכב למרגלות הספה, אדיש לשיחה הטעונה. האמת שהוא גם לא הראה סימני התלהבות מהאקט שהתרחש רק לפני עשרים דקות. כאילו זה לא הוא שזכה לזיין את בעלת הבית.
"היא צדקה?" שאלתי.
"מי צדקה?"
"הבחורה מהבלוג. זה באמת היה מלהיב?"
"זה היה… בסדר…" ענתה מיכל יודעת שהיא הולכת על קרח דק ולא מבינה לאן אני חותר.
"בסדר או יותר מבסדר?"
"יותר מבסדר, אני מניחה…"
"אז בסדר."
"בסדר?"
שאלה בבלבול. לא לתגובה הזאת היא ציפתה.
"בסדר, כן. עכשיו, כשנרגעתי קצת אני מבין שזה לא כזה מפריע לי."
"מה לא מפריע לך?"
"ששכבת עם רקסי." אמרתי ואנחת הקלה ברחה מפיה, "האמת היא שאני קצת שמח שזה קרה."
מיכל הרימה את עיניה במבט שואל, לא מבינה כלל מה כוונתי.
"חשבתי על זה ואני מאמין שאסור לנו לשמור סודות אחד מהשני. האהבה שלנו חזקה מכל הדברים האלה, נכון? ואנחנו תמיד צריכים לנסות ולשתף זה את זה במקום לשמור בבטן."
מיכל הנהנה בהסכמה ובסקרנות. עדיין פחדתי לספר לה את הסוד שלי, אבל אחרי מה שקרה כאן היום ידעתי שכל קלף שנניח על השולחן לא יהיה מוגזם מידי. לקחתי אוויר לפני שהמשכתי.
"האמת שגם לי יש משהו שרציתי לספר לך, אם אנחנו כבר בעניין של לשתף…" אמרתי ומיכל לקחה צעד לאחור כדי לבחון אותי יותר ברור ואני המשכתי. "זאת פנטזיה שיש לי כבר די הרבה זמן. לפעמים אני אוהב לדמיין ש… שאני רואה אותך עם גבר אחר." פלטתי סוף סוף אחרי שנים של שמירה בבטן.
הפרצוף של מיכל התחלף ממסוקרן למבולבל. "אתה רוצה לראות אותי שוכבת עם גבר אחר?"
"לא!" עניתי מיד בצורה כמעט מבוהלת. "אני מפנטז על זה שאני רואה אותך. אני לא באמת רוצה לראות אותך."
עכשיו כבר בלבלתי אותה לגמרי.
"למרות שזה מדליק אותי במחשבה," ניסיתי להסביר, "אני יודע שאני לא אצליח לעמוד בזה אם זה יקרה במציאות. אני יותר מדי אקנא, ויש עוד כל מיני דברים שמפחידים אותי בזה. אבל עכשיו כשראיתי אותך עם רקסי, זה היה קצת כאילו את בכל זאת עושה את זה עם גבר אחר רק שאני לא מרגיש קנאה." פחדתי שניסחתי את עצמי גרוע. לא כמו שהתכוונתי.
"אתה מתכוון שאתה רוצה לראות אותי שוכבת עם רקסי?" שאלה בחצי חיוך מהוסס.
"משהו כזה." אמרתי, שמח שהיא לא התפלצה.
מיכל סידרה את השיער מאחורי האוזן ופזלה לרקסי. "אתה רוצה שנעשה את זה שוב בשבילך?"
"כן."
עכשיו היא כבר ממש נלחמה בחיוך שניסה להתפשט לה על הפרצוף. "וואי, אני לא יודעת מה להגיד. כאילו, אני לא בטוחה אם אני אצליח לעשות את זה שוב ועוד כשאתה מסתכל. זה יהיה מביך בטירוף."
"אבל כבר ראיתי אתכם לכמה שניות לפני כלום זמן." אמרתי וכאילו עברתי לצד המשכנע. איך התהפכו היוצרות.
"כן, כן זה נכון." אמרה מהורהרת. "אבל זה יהיה סופר מוזר, אתה חייב להודות."
"זה יהיה סופר מוזר." הסכמתי.
"אנחנו זוג שרוטים, אה?"
"אז את מסכימה?" שאלתי.
"האמת שאני די חייבת לך על כל מה שקרה."
בדיוק אז האמסטף שלנו קם ונעמד על יד הדלת. "אויש, מסכנון," אמרה בקול מלא רחמים, "מכל הבלגן שכחנו להוציא אותו."
"אני ארד איתו." אמרתי ולקחתי את הרצועה.
רקסי גרר אותי אחריו במהירות, היה לו כוח לכלב הזה. תמיד תהיתי איך מיכל מצליחה לטייל איתו בלי שהוא יעיף אותה על המדרכה.
את רקסי אימצנו לפני 3 שנים כשהיה רק גור, ואנחנו היינו עוד חברים. מאז הוא איתנו.
גם טיול רגיל איתו ברחוב היה עבורנו מקור גאווה. פרוותו הקצרה בצבע חום הבהיקה בשמש מטיפוח ומפינוקים שהיינו מרעיפים עליו, שהובילו אותו בשילוב עם פעילות יומית למשקל 35 קילו, שזה מכובד לגובהו הנושק לחצי מטר, גבוה ביחס לשאר האמסטפים שבגינה.
הוא נעצר לרחרח חלקת דשא וכשמצא שהיא מתאימה לו החל לעשות בה את צרכיו.
"חברו הטוב של האדם?" אמרתי לו. "לא יודע איך זה אצלכם, אבל אצלנו חברים לא מזיינים אחד לשני את האישה."
רקסי הביט בי בעיניו הקטנות, מרוכז רק חלקית במה שאני אומר. "ואחרי כל זה אני עוד צריך לנקות אחריך את הקקי."
"באמת התכוונת למה שאמרת קודם?" שאלה מיכל ישר כשחזרנו.
"שאני רוצה לראות אותך עם רקסי? כן."
"ומתי חשבת לעשות את זה?"
"לא יודע. האמת שלא ממש חשבתי על זה."
"שמע, זה לא שאנחנו צריכים לתאם עם מישהו מראש. שלושתנו גרים כאן אז אפשר מתי שמתחשק לנו."
"על מה חשבת?" שאלתי.
"מצידי אפשר אפילו עכשיו." אמרה ואני הרגשתי את דפיקות הלב שלי מאיצות. מיכל כנראה הייתה עדיין חרמנית מהזיון שנקטע באמצע וכעת, כשקבלה ממני אישור להמשיך, היא הייתה נחושה לסיים את מה שהתחילה.
"בטוחה שאת רוצה ללכת על זה?" שאלתי, רק כדי לוודא שאנחנו לא עושים משהו שנתחרט עליו אחר כך.
"שמע… הייתי מעדיפה לעשות את זה עם גבר אמיתי, כמו בפנטזיה שלך, אבל אם רקסי זה מי שאתה רוצה אז זה גם בסדר מבחינתי." אמרה ותלתה בי זוג עיניים גדולות. "אפשר לעשות את זה ממש עכשיו. אני חייבת רק לשטוף את עצמי זריז קודם." היא מיהרה למקלחת כאילו פחדה שההזדמנות תחלוף.
גם איתי היא לא נכנסת למיטה לפני שהיא מקולחת וריחנית. כנראה שאני לא מיוחד יותר מאחרים ואפילו בשביל כלב היא מתגנדרת.
דמיינתי לעצמי כאילו היא באמת מתכוננת לקראת פגישה עם גבר אחר. ככה בדיוק היא הייתה מתנהגת- נרגשת, לחוצה. אם היינו נפגשים אצלו היא הייתה לובשת תחתונים וחזייה סקסיים. יש לה סט שחור שקוף.
היא בטח הייתה מתאפרת ובוחרת תכשיטים מתאימים, מנסה להראות במיטבה. אפילו לפני הגינקולוג היא הייתה בוררת את התחתונים, שחס וחלילה לא יראה אותה עם תחתונים בלאי.
כשיצאה מהמקלחת עטופה בחלוק רקסי שכב על מיטת הכלבים שלו בפינת החדר שלנו. מיכל סירקה את שערה הרטוב במברשת גדולה וריח השמפו שלה מילא את הבית. היא הוציאה מהמגירה עוגיית אנרגיה לכלבים והגישה אותו אל עבר ליסתו החזקה של האמסטף.
"זה צ'ופר מקדים?" שאלתי.
"אני רק מתחנפת אליו קצת כדי שיהיה עדין איתי. שמעת, רקסי?" אמרה וגירדה מאחורי אוזנו כמו שהוא אוהב. הוא מצידו זינק על העוגיה הקטנה וטרף אותה בביס אחד.
לאחר מכן החל ללקק את מיכל על פיה והיא נשקה אותו בחזרה. פעם היא לא הייתה מוכנה שהוא ילקק אותה באזור הפנים, ריח הפה שלו הסריח לה. אבל עכשיו הלשון שלו הייתה בתוך פיה ממש, כמו נשיקה צרפתית עמוקה במיוחד. כנראה שהכל זה עניין של קונטקסט.
"תגידי," פתחתי בשאלה, "מקודם, כשעשיתם את זה… נהנית בכלל?"
מיכל חשבה לרגע לפני שענתה. "כן. בטח שנהניתי. אולי זה הנאה מסוג קצת אחר אבל נהניתי מאוד. בטח."
"מה זאת אומרת סוג אחר?"
"מה זאת אומרת… זה היה קצת קשה בהתחלה, אפילו כואב לפעמים. אבל היה בזה משהו חייתי כזה, משהו אגרסיבי שלא מרחם יותר מדי. לא יודעת… זה הרגיש נחמד."
"חשבתי שאת כן רוצה שיהיו עדינים איתך."
"טוב, כן ולא, קשה לי להסביר. בכל מקרה גם הידיעה הזאת שאת עם פאקינג כלב הייתה הזויה ומחרמנת. גם בעוד מיליון שנה לא הייתי מאמינה שאני אעשה משהו כזה מטורף. האמת, אני בכלל לא בטוחה שזה יהיה כמו שאתה מדמיין אותי עם גבר."
"בואי נגלה."
"ותגיד לי גם אתה משהו… הגברים האלה, שאתה מפנטז שאני שוכבת איתם… הם כאלה שאנחנו מכירים או סתם?"
"בעיקר כאלה שאנחנו מכירים." עניתי בביטחון מלא, נהנה סוף סוף מהיכולת לשתף אותה בסודות הכי כמוסים שלי.
"מי למשל?" שאלה בפרץ התלהבות.
"אלון, למשל."
"רציני? אתה מפנטז עלי שוכבת עם החבר הכי טוב שלך?" חייכה במבוכה.
"גיל מקומה ראשונה…" המשכתי. תמיד חשדתי בו שיש לו קראש קטן עליה, עם כל החיוכים הטיפשיים שלו.
"אני מעדיפה את אלון."
"וואלה?!"
"בטח, מה? אלון הוא גבר מושך." זרקה וידוי משל עצמה אבל בנונשלנט. "בטוח שאתה לא מעדיף שאני אשכב איתו במקום עם רקסי?"
"לא ידעתי שאת כזה מתה על אלון." ציינתי בלשון המעטה.
"אני בכלל לא מתה עליו! אתה יודע טוב מאוד מה אני חושבת עליו כבן אדם, על הדעות הפוליטיות שלו והתפיסות שלו לגבי נשים. ואתה גם יודע שאין לי בעיה גם להגיד לו את זה בפרצוף. כל מה שאמרתי זה שהוא מושך ושלא הייתה לי בעיה לשכב איתו. נטו בקטע של סקס. אם זה מדליק אותך, כמובן.״
מן הסתם הדיבור הזה הדליק אותי בטירוף. לא פעם ולא פעמיים פינטזתי על שניהם יחד.
אפילו בפנטזיות הוא היה מנגן לה על העצבים ועכשיו היא מדברת על זה כאילו זה עוד שנייה קורה. בעצם זה ממש בחירה שלי אם הפנטזיה שלי תתממש או לא. הוא, מן הסתם, לא יתנגד.
"ולא תהיה לך בעיה שאלון יראה אותך ערומה? שהוא יגע בך, יחדור אליך? את מצליחה לדמיין אותו צובט לך בפטמות?" המשכתי לתאר את מה שמיכל כל כך אהבה. "אנחנו לא מדברים פה על איזה מישהו שלא תראי יותר אחרי זה. הוא יבוא לפה עוד הרבה ויעצבן אותך כל פעם מחדש."
"טוב, מן הסתם זה יהיה מוזר ובטח גם מביך בטירוף."
"ברור לך שאחרי דבר כזה הוא יהפוך להיות נסבל אפילו פחות עבורך."
"למה? דווקא להפך. הרי ברור לך שכל ההצקות שלו זה כי הוא מת להיכנס לי לתחתונים. ככה הוא יקבל סוף סוף את מה שהוא רוצה, ישתחרר ויהפוך להיות בן אדם."
"חחח… בחלומות שלך. ממש נהיה כולנו שלישייה חברית עולצת. את יודעת באיזה זלזול הוא מדבר על הכיבושים שלו. מבחינתו הוא יתפוס את זה כניצחון, איך אחרי כל הדיבורים הגבוהים והמתנשאים שלך הוא בסוף מצליח לזיין אותך."
"טוב, אני כבר לא יכולה לשלוט על איך הראש של בן אדם עובד. "מה שאני אומרת זה שאם זה משהו שעושה לך את זה, אני אמצא את הדרך לעשות מה שצריך. כבר גילית שאני מסוגלת להפתיע." אמרה ופזלה לרקסי.
"כרגע רקסי זה מה שאת מקבלת." אמרתי. אך נראה היה כאילו עכשיו, לאחר הווידוי שלי, נפתח בפנייה עולם שלם של אפשרויות שהיא קיוותה לטעום ממנו. ידעתי שהיא עוד תמשיך בעתיד להעלות את הנושא עם אלון.
"מה שכן, לאף גבר שהייתי איתו לא היה זין גדול כמו של רקסי. בלי להעליב, כמובן."
"אני יכול לספר לך שלאלון יש זין די גדול." הקנטתי אותה בחזרה.
"אל תדליק אותי עכשיו! טוב, אז עם רקסי לפחות לא צריך קונדום. וזה יתרון עצום." ענתה.
"וחוץ מזה את זוכה לשכב עם מישהו שאת אשכרה אוהבת."
"צודק מאוד." התרצתה מיכל וליטפה אותו שוב מאחורי האוזן. "אני באמת מאוד אוהבת את הכלב הזה."
רקסי הביט בשנינו, לא מודע כלל למה שהולך לקרות.
"אני מוכנה." אמרה לבסוף.
"גם אני."

לפרק הבא

רוצה לקבל עדכון במייל כשהפרק הבא יתפרסם? הרשם לקבלת עדכונים במייל.
לא לשכוח לתת ציון לפרק ולהשאיר תגובה מתחת

קטגוריות: סיפורי סקס, קוקהולד, אשתי, סקס עם כלב

One thought on “חברו הטוב של אדם- חלק א'

  1. תודה רבה על הסיפור. כבר הרבה זמן שאני מחפש באינטרנט סיפורים כאלה בעברית ופשוט אין מספיק. אשמח אם תשחרר עוד אחד כזה (או שניים) לאתר.

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s