חברו הטוב של אדם- חלק ב'

לפרק הקודם

"אתה נשאר לבוש?"

"כן." אמרתי. מתכונן סוף סוף להיות על תקן הצופה בלבד.
הרבה זמן חיכיתי לרגע הזה, לראות את מיכל מקבלת זין של מישהו אחר. זין גדול ושמן שיספק לה הנאה בזמן שלי שמור מקום של כבוד בשורה הראשונה.

"טוב."  אמרה ופשטה את החלוק, נותנת לו להחליק לרצפה. הגוף שלה נחשף במלוא הדרו, עדיין רטוב מעט מהמקלחת. 

אהבתי את הגוף הזה- את הישבן המוצק (שנבנה תוך הקפדה קבועה על כושר), התלתלים באיבר מינה שדאגה לטפח ואת החזה שהיה רק מעט גדול למידות גופה. זוג הפטמות שלה היו תפוחות וגונם נהיה עז. העטרה סביב הפטמה שבדרך כלל הייתה רחבה למדי הצטמקה לקפלים קטנים.
כן, היא חרמנית בטירוף.

רקסי דווקא לא התרגש כלל מהבחורה העירומה שלידו. הוא היה רואה אותה כך על בסיס יומי, ובכל מקרה עירום של בני אדם זה לא מה שעושה לו את זה.

מיכל התיישבה על המיטה. "רקס, בוא לאמא, מתוק." אמרה וטפחה בידה על המזרן.
רקסי שמח על הרשות שניתנה לו לעלות על מיטת הבעלים. הוא ידע שביום רגיל אנחנו לא מרשים לו, אבל היום לא היה יום רגיל.

הוא קפץ אל החלק שלי במיטה ונשכב על צידו, מתכונן להמשיך ברביצה ולא מודע כלל לתכניות שסידרנו עבורו. 

מיכל ליטפה את פרוותו והוא עצם את עיניו. היא שלחה יד והרימה את רגלו האחורית חושפת זוג אשכים שעירים ואת מה שבמבט רגיל נראה תמים למדי, אך למעשה הוא כיס מכוסה פרווה. ובתוך הכיס – ידעה מהכירות אינטימית ומרגשת, שכעת ריגשה גם אותי – חבוי האיבר הכלבי של רקסי.

"אני מקווה שאתה מוכן לזה." אמרה, מכוונת את דברה אלי. 

בידה השנייה לטפה מיכל קצת את הבטן כמו שאהב, אך מהר מאוד היא עברה ללטף את האזור שמעל אותו כיס.
היא החלה לעסות אותו בתנועות מדודות ומפנקות. 

רקסי הרים את ראשו בסקרנות והניח אותו שוב. משהו החל לגדול מתחת לפרווה. הכיס תפח, התמלא ולאט לאט החל לצאת ממחבואו הזין החייתי. בהתחלה רק הקצה אך בהמשך הלך ונחשף איבר אדום-אדום שזור בורידים סגולים. מיכל המשיכה לעסות את החלק הפרוותי אך לבסוף שלחה את ידה ואחזה בכוח בזין עצמו. 

וואו. גם אם היו משלמים לי כסף טוב לא הייתי מוכן לגעת בו.
בזין רגיל של גבר אולי כן, אני מתכוון שאם נגיד אלון היה מבקש ממני להביא לו ביד כדי שיוכל לזיין את מיכל לא הייתי שולל על הסף. אבל לא את הדבר הזה שצמח שם לרקסי.
מיכל, לעומת זאת, עשתה את זה כאילו מדובר בדבר של מה בכך. זין רגיל לכל דבר.

היא החלה לאונן לו כדי להביא אותו לעוררות מלאה. הזין גדל והתעבה עם כל תנועה של כף ידה הקטנה ולבסוף הכפיל את גודלו המקורי- מפלצת של ממש.
גם הזין שלי החל להזדקר, רק שהזין הכלבי היה מעט ארוך משלי ועבה הרבה יותר. צורתו הזכירה צורה של פגז כשבקצה היה לו סוג של שפיץ. 

מיכל המשיכה לשפשף אותו במרץ עד שלפתע יצא מתוך הכיס משהו שבתחילה חשבתי כי אלה הביצים שלו. זה היה עגול ובגודל של כדור טניס אך אלו לא היו ביצים. האשכים האמיתיים היו מכוסים פרווה ואילו זה היה חלק מהזין עצמו, בסיס עבה במיוחד של הזין שנתן לו מראה דמוי יתד.

רקסי השמיע יללות ונהמות חרישיות שנדמו לי חלק מהזמן כעונג, וחלק מהזמן כתחינה למשהו אחר…

"את מתכוונת למצוץ לו?״ שאלתי בהיסוס מנסה את מזלי.

"אתה… רוצה שאני אמצוץ לו?" שאלה בחזרה, באופן שהבהיר לי שזה לא היה חלק מהתוכניות המקוריות שלה.

"לא יודע," תהיתי בקול, "אם זה היה גבר אמיתי היית יורדת לו?"

"ברור." אמרה. "בפנטזיות שלך אתה גם מדמיין אותי יורדת לאלון?"

"כן, בטח." אמרתי והיא חייכה לעצמה. נהנית מכל פירור של מידע על הסטייה שלי.
האמת שדווקא יצא לי פה ושם לראות את הזין של אלון, פעם אחת אפילו זקור. זה היה במסיבת רווקים כלשהי. גם הזין שלו היה יותר עבה משלי ובצורה כאילו מישהו דרך עליו או משהו כזה.
בכל אופן, היה לי קל לשלב אותו בפנטזיות שלי ולדמיין איך הוא פולש לפיה וכיצד השפתיים הרכות של מיכל נמתחות סביבו כשהיא יונקת ממנו את כל מה שיש לו לתת.

"אז אתה אומר שלרקסי שלנו מגיע פינוק לא פחות מכל גבר אחר…" אמרה.

"אני מניח שכן…"

"אוקי, רקסי, אני מאוד מקווה שאתה תעריך את מה שאני הולכת לעשות בשבילך עכשיו, וגם… וגם תתחשב בי בחזרה בפעם הבאה שתרצה לצאת בזמן שיורד גשם."

מיכל תפסה את הזין מתחת לבסיסו בחלק הדק שבין הביצים וה"כאילו-ביצים" וכיוונה אותו אליה כאילו היה מיקרופון. ואז קרבה את שפתיה המלאות עד שנגעה בקצה השפיץ. 

הזין שלי כבר עמד זקור עד כאב. המראה היה מגעיל ומחרמן במידה שווה.

בתחילה רק ליטפה אותו עם השפתיים, מתרגלת לאט לאט להבנה של מה שהיא עושה. ואז הוציאה את הלשון וליקקה אותו בקצה, בדיוק על החור הקטן של הזין- פתח השופכה.
האמת? גם לי היא הייתה מלקקת את הפתח כטיזינג בזמן מציצה, אבל אף פעם לא חשבתי עליו כ"המקום שממנו יוצא הפיפי". גם אם הייתה מלקקת ככה את החור של אלון לא בטוח אם זה היה האימג' שהיה עולה לי לראש. אבל דווקא כשליקקה את רקסי על החור הזעיר לא יכולתי להפסיק לחשוב על זה. 

אולי זה בגלל הטיולים היומיים שאני מוציא אותו כדי לעשות פיפי, אולי זה בגלל שאני רגיל שהזין שלי משמש לסקס אבל לא רגיל לחשוב על רקסי במונחים האלה, ואולי בגלל הסיטואציה הסוטה, המוח שלי מתמקד דווקא בדברים המלוכלכים ולא במין הפשוט.
מה שלא יהיה, בשבילי היא ניקתה לו את הפיפי עם הלשון.

אחר כך היא החלה להעביר את הלשון הרטובה שלה לאורך האיבר עד הבסיס וחזור. הזין האדום הבריק משובל הרוק שהשאירה בכל מקום שעברה בו.

רקסי התמכר לחוויה ושחרר אוויר בנשיפה כבדה. אני בטוח שאין הרבה כלבים שזכו לפינוק שכזה מהבעלים שלהם.
יכולתי כמעט לראות איך הנוירונים בראש שלו משתוללים ויוצרים זיקוקי דינור במוח.

מיכל אזרה אומץ והכניסה את האיבר לפיה. בהתחלה רק מעט ואז יותר ויותר. היא מצצה לו בדיוק באותו אופן שהייתה מוצצת לי, צלילי היניקה הרטובה הדהדו בחלל הקטן.
העובי לא גרם למשימה להיות קלה אבל היא התאמצה ולבסוף הצליחה להגיע עם השפתיים עד לבסיס. השפיץ שבקצה הזין בטח מגיע לה כבר לגרון.

המראה של זין אחר בפה של אשתי היה הדבר המחרמן ביותר שיכולתי לדמיין.
היא מצצה בתאווה ובידה האחת עיסתה את הביצים הפרוותיות. שפתיה הבשרניות השאירו שובלי רוק לאורך האיבר עד שעצרתי אותה. 

"עוד שנייה הוא גומר לך בפה עוד לפני ששכבתם." אמרתי, מנסה להישמע רגוע אבל מתוח כמו קפיץ.

מיכל הוציאה את הזרג מפיה ונגבה בגב ידה את הרוק מסנטרה. רקסי שוב הרים את ראשו, תוהה למה לעזאזל הפינוק פסק.

"עוד שנייה?" ענתה, מסיטה את שערה הסתור מעיניה. "כל הפה שלי עם הטעם של הזרע שלו."

"הוא גמר?" שאלתי כמעט בבהלה.

"לא נראה לי. אולי חלק, לא יודעת. הוא התחיל לפלוט משהו מהשנייה שהנחתי עליו את השפתיים."

"נו, ואיך זה?"

"האמת, לא מגעיל כמו שאתה בטח חושב. טעם מוזר, אבל זה כיף להרגיש אותו בפה." 

מיכל החליפה תנוחה ונעמדה על ארבע, אחוריה פונים לכלב, שעריה פתוחים בפניו. זוג השפתיים הבשרניות והכל כך מוכרות נפערו בהזמנה, משתוקקות לחדירה, צמאות לקלוט זין לתוכן, אבל לא את הזין שלי. זין אחר. 

הפנטזיה הישנה, חברתי הוותיקה הולכת להתממש…

"בוא, חמוד." אמרה וטפחה על ישבנה. "עכשיו התור שלך לעבוד."

רקסי מיהר ונעמד על רגליו. הוא רחרח באפו הרטוב את ישבנה של מיכל. לאחר מכן, בזנב מכשכש, החל ללקק אותה מאחור גם על הכוס וגם בפי הטבעת. אין לי ספק שהוא הכיר היטב את ריח מיצי ערוותה, לכלבים הרי יש חוש ריח מפותח מאוד. רק שהפעם הוא אשכרה זכה לטעום אותם ונראה היה שהם טעימים לו כמו שהזין הכלבי שלו היה טעים לה.

"אוי, זה נעים…" אמרה מיכל בעיניים עצומות. מניחה את ראשה על המזרן ואחוריה גבוהים באוויר.
בעזרת ידה היא פישקה את ישבנה אפילו יותר, מספקת גישה נוחה ללשון הרטובה. 

אני התחלתי ללטף את עצמי מעל למכנסיים. "כן? את אוהבת את זה? היית רוצה שגם אני אלקק אותך מאחור?" שאלתי.

"כן! ושתגדל לשון כזאת ארוכה."

אפשר היה בקלות לטעות ולחשוב שהאמסטף באמת מנסה לפנק אותה בחזרה, אבל אני ידעתי שזה פשוט משהו שכלבים עושים.
שיער ערוותה נרטב לגמרי והיה כדבוקת תלתלים לחה.

לאחר מכן עזב רקסי את ישבנה, ובין רגע קפץ וטיפס על גבה. מיכל המופתעת הייתה צריכה לייצב עצמה מחדש. איברו שהספיק לאבד בינתיים מגודלו נאסף ברובו חזרה אל הכיס. זה לא יישאר כך לאורך זמן. חשבתי. עכשיו זה הדבר האמיתי

לא יכולתי כבר להתאפק. שלפתי בעצמי את הזין והתחלתי לאונן במרץ.

"יופי. ילד טוב, רקסי." עודדה אותו מיכל.

האמסטף חיבק עם רגליו הקדמיות את אגנה ואילו אגנו שלו כבר עשה תנועות זיון באוויר. מיכל שלחה יד אחורנית וניסתה לעזור לרקסי לכוון את עצמו אליה.
זה היה כמו ריקוד מגושם של עיוורים עד שבאחת התנועות קצה הזין ננעץ באיברה. היא שחררה אותו מיד כדי לייצב את עצמה על המזרן. שני האיברים שלהם היו משומנים היטב מהרוק אחד של השנייה. 

"פאק!" פלטה מיכל, מאגרפת את אצבעות רגליה ועם ידיה היא חופנת את הסדין בחוזקה. ״זה בפנים… זה נכנס…״

"את בסדר?" שאלתי, לא מפסיק לאונן לרגע, מתקשה להכיל את מה שהעינים שלי משדרות למוח. רואה למולי – סוריאליסטית כמעט – איך הזין של רקסי גדל, וחודר לאישתי היפה, מחליק במהירות פנימה אל תוך נרתיקה, ותוך כמה תנועות מהירות התעבה בו.
בחיים לא האמנתי שכל הדבר הזה יצליח להיכנס לפתח הכל כך צר שלה.

אני מניח שהיא הייתה שמחה לקבל עוד זמן כדי להתרגל, לנשום כמה נשימות וליצב את עצמה, אבל הנוחות שלה לא באמת עניינה את הכלב והוא התחיל לפמפם אותה בקצב חייתי ומהיר.

זה היה המחזה המרהיב ביותר שראיתי בחיי. מיכל כורעת כמו כלבת רחוב ומקבלת זין ענק בדוגי סטייל. איברה עוטף את האיבר הכלבי שלו מתהדק עליו. יכולתי רק לדמיין מה מרגיש רקסי.
מאז ומעולם היה לה איבר צר מאוד, הוא פשוט היה כזה. הוא היה סוגר לך על הזין וסוחט ממך הנאה עילאית. וזה היה רק האיבר שלי, הזין העבה של רקסי בטח מעולם לא ביקר בחור כזה לחוץ. הכלבה היחידה שהוא ידע הייתה הטריירית של אחי והיא כבר הייתה אחרי כמה המלטות. 

מיכל עצמה את עיניה וחשקה שיניים בזמן שרקסי בועל אותה בפראות ועושה בה כבשלו. העובדה שהוא מזיין את הגברת הראשונה של הבית לא גרמה לו להתחשב בה יותר או לרחם עליה. ציפורניו החדות הותירו שריטות קטנות על עורה החלק של אשתי, אבל נראה היה שכאב זה רק מתמזג בין תחושות רבות אחרות שעברו על גופה.

"הוא עוד גדֶל…" סיננה מיכל. "הדבר הזה ממשיך לגדול."

מיכל שלחה יד אחת לפטמה והחלה למולל אותה. היא צבטה ומשכה בה חזק. "כן, רקסי, כלב טוב. איזה זין ענק, אני מתה." אמרה, מועכת לעצמה את השד בכוח.

ואז בעודו מפמפם אותה, ראיתי מול עיני רק לרגע את בסיס האיבר, דמוי כדור הטניס, שכעת תפח לגודל מפחיד, יוצא מנדנו ובתנועה אחת חזקה נדחף בכוח לתוכה של אישתי.

"אהה!!!" צווחה מיכל בכאב והתפתלה בחדות כשהיתד כולה ננעצה בה בבת אחת.

הכאב שלה הצליח להבהיל אותי עד שכמעט ונחלצתי לעזרתה אלא שאז ראיתי את ידה נשלחת אל בין רגליה והיא החלה לאונן במרץ.
הבסיס הכדורי מתח ופישק את השפתיים הלבנות שסביבו. זה נראה כאילו הנרתיק שלה בקושי מצליח להכיל את התוספת שנדחפה לתוכו בכוח עצום.

"את בסדר?!"

תנועות האוננות שלי נהיו גסות ומהירות, והעקצוץ המוכר בקצה הזין כבר החל לטפס במעלה חוט השדרה.
"כן. שיט, וואי…" אמרה עדיין מתאוששת מהחדירה הקשה, אך רקסי מצידו היה כבר בעננים. 

בהתחלה זה היה נראה מאוד חד צדדי, אבל מהר מאוד אנקות הכאב שלה התחלפו בקולות הנאה. זה התחיל בגניחה חרישית שהלכה וגברה ככל שהאורגזמה נבנתה.
"כן רקסי, עוד! תן לי עוד!" היא קראה. ובעוד רקסי בועל אותה, גמרה את אחת האורגזמות הקולניות ביותר שאני זוכר. 

אין לי ספק שכל הבניין יכל לשמוע אותה צועקת את שמו.
כל זה העיף אותי מעבר לגבול וגם אני התחלתי להשפריץ על כל מה שנמצא לפני, כולל שניהם.

מיכל המתנשפת כבר החלה להירגע כשלפתע רקסי כאילו נבלם בתוכה. ״הוא גומר!״ היא פלטה. ״וואי, לגמרי… הוא ממלא אותי בזרע שלו!״ נאנחה. עיניה מתגלגלות מעונג בחוריהן בעוד רקסי מרוקן לתוכה את תכולת אשכיו וממלא את רחמה בנוזל החם!
אשכיו רטטו ופעמו כמו פעימות ליבי המנתר בעודו מזריע לתוך אשתי המשתוקקת עוד ועוד ועוד שפיך כלבי, למול עיני המשתאות, ואיברי המתכווץ.

שום גבר בחיים, כך נראה, לא יוכל להעניק לה זיון כזה. חשבתי לעצמי.

״פאק רקסי! אתה המאהב המושלם! חתיכת אורגזמה נתת לי… אני מוכנה לרוץ איתך בגשם כל יום אם רק תעשה את זה שוב…״ אמרה לאחר שהרוחות נרגעו, ורקסי עדיין על גבה. 

ואז, בלהט הרגע, מיכל ניסתה להתקדם לפנים. "אווצ'!" 

היא הצטווחה, הזין העיקש סירב בכל תוקף לצאת. הוא עדיין עמד איתן ובסיסו הכדורי מנע את ההתנתקות כיתד הנעוצה באדמה. מיכל ניסתה שוב להחלץ אך ללא הצלחה.

"אני חושב שתצטרכי לחכות שהוא ירגע מהחוויה המסעירה שהענקת לו." אמרתי משועשע במקצת.

"אתה רוצה להגיד לי שנעול בתוכי זין של כלב?" צחקה מיכל.

"אני חושש שכן." חייכתי.

רקסי ירד מגבה, הזין עדיין מחובר אליה חזק. אני לא יודע איך אבל הוא הצליח להסתובב לצד השני, כך ששניהם עמדו על ארבע, ישבן לישבן והאיבר האדום ביניהם. לשונו הארוכה השתרבבה החוצה והוא התנשף במרץ לצנן את עצמו.

"דווקא מתאים לי ככה, אבל אני ממש חייבת לשירותים."

"תצטרכי להתאפק עוד קצת." אמרתי. "ולספר לי בינתיים איך היה."

"וואי היה מטורף. איזה זין יש לו, הרחיב אותי לגמרי."

"כן, בהתחלה פחדתי שהוא עוד יעשה לך נזק."

"מקווה באמת שהוא לא עשה. וראית באיזה קצב הוא מזיין? "

"שמעי, זה די הגיוני. כבר שנים שהוא לא עשה את זה. אולי אנחנו צריכים למצוא לו בת זוג."

"ממש לא!" אמרה מיכל, תוך שהיא מכווצת את איברה עליו. הפעם היא זאת שנעלה אותו בפנים.
"עכשיו אחרי שעברנו את הגבול הזה אני לא מתכוונת לחלוק אותו עם שום כלבה."

"בסדר, בסדר." צחקתי,  מבין שהיא תובעת בעלות לא רק על הכלב אלא גם על הזין שלו.

"ומה איתך? זה היה כמו שדמיינת?" שאלה.

"אפילו יותר טוב."

הזין של רקסי נרפה מעט והחליק החוצה ממיכל. הוא נותר להתנדנד בין רגליו כחדק אדום. אשתי נשמה לרווחה. כמות אדירה של נוזל נשפכה מאיברה והכלב שלנו החל ללקק הכל במרץ.

"תראה איזה כמות הוא מייצר, זה. נראה לי שאם הוא היה גומר לי בפה הייתי טובעת."

"ולי נראה שאת הולכת לבדוק את זה בקרוב." הוספתי אני.

"תהיה בטוח." אמרה וסוף סוף יכלה ללכת להתפנות, ישבנה העסיסי מרקד כל הדרך לשירותים ושובל של זרע עוד נוטף לאורך יירכה. 

האמסטף התשוש שלנו נשכב על המיטה באפיסת כוחות. "הייתי שמח לשאול גם אותך איך היה עם מיכל. לא בכל יום יש לגבר הזדמנות לקבל חוות דעת נוספת הביצועים של אשתו במיטה." צחקתי. 

הזין האדום שלו שנותר בחוץ, חצי עומד חצי שמוט על המיטה הבהיר לי שאם רק ניתן לו סימן הוא יחזור בקלות לתפקוד מלא.
האמת, יש לי תחושה שעוד לפני שנלך לישון הוא יקבל סימן שכזה.

מאותו יום הפך רקסי לחלק בלתי נפרד מחיי המין בבית. השכנים בבניין כבר התרגלו לשמוע את מיכל צועקת את שמו בקולי קולות ואנחנו התרגלנו לקבל מבטים עקומים מהם כשחלפו על פנינו. (חוץ אולי מגיל מקומה ראשונה שתמיד חייך לעצמו כממתיק סוד.)

לפעמים מיכל הייתה מתקשרת אלי לעבודה ומספרת לי בהתלהבות על הסקס המטורף שהיה לה ולאמסטף המטריף שלנו על הבוקר. בפעמים אחרות הוא היה על תקן החימום שלה לפני או (ברוב המקרים) אני החימום לפניו. וממש לאחרונה התחלנו אפילו לעשות את זה בשלישיה. איש, אישתו וכלבם.

אחרי הכל, אם כבר יש לנו שותף לדירה, שהתגלה גם כזיון מהסרטים והוא דיסקרטי לחלוטין, זה יהיה דבילי לא לנצל את זה. לא?

– – –

רוצה לקבל עדכון במייל כשהפרק הבא יתפרסם? הרשם לקבלת עדכונים במייל.
לא לשכוח לתת ציון לפרק ולהשאיר תגובה מתחת

קטגוריות: סיפורי סקס, קוקהולד, אשתי, סקס עם כלב

6 תגובות בנושא ״חברו הטוב של אדם- חלק ב'"

 1. אחלה סיפור. אשמח לשמוע על המשך המפגשים ביניהם ואולי הפעם גם הגבר ינסה לבדוק את זה בעצמו…

  אהבתי

 2. תודה על האישור להגיע לכאן!

  אהבתי מאד,
  על אף כל מיני חוסר דיוקים מבחינת האקט עצמו, מדובר בסיפור בהחלט מגרה!

  ולמעלה מכך.
  נראה שיש לך תשוקה לעניין, ומשמח מאד לקרוא אותה ובעברית.

  הקוקהולד משתלב ממש יפה, ופה יש תיאורים אמינים להפליא, ואי לכך מעוררים.

  המשך כך!
  ושוב תודה שאיפשרת לי להגיע עד הלום.

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s