הפנטזיה של חן- חלק ג'

לפרק הקודם

"וואלה גברים יודעים למצוץ יותר טוב מנשים." פרגן בהתנשפות. פזלתי אל חן וראיתי שהיא מלטפת את עצמה מעל המכנס ממש באזור המפשעה.

לאחר כמה שניות החל וואסים להניע את אגנו לפנים ולאחור. הוא כבר לא היה במקום הפסיבי שמקבל אלא בזה שנותן. לאט לאט הוא הגביר את המהירות ותנועותיו נהיו נמרצות וחדות יותר. כבר לא היה טעם שאני אנוע כשהוא עושה הכל בעצמו. לכן פשוט נותרתי במצב סטטי מאפשר לו לזיין את פי לפי הקצב שהכתיב.

בשלב הזה רק מחצית מהאיבר הצליח להיכנס. לאחר כמה רגעים של ריכוז ושכלול התנועות הצלחתי להכניס עוד סנטימטר או שניים, כשפתח הגרון הצר מונע ממנו להיכנס יותר. וואסים נעצר, הניח את ידו על ראשי וניסה בכל זאת להידחף פנימה יותר, כאילו שהוא לא מבין שיותר מזה כבר אי אפשר. הוא הניח יד שנייה מרתק את ראשי שלא יזוז ודחף חזק. הוא נלחם עם גרוני כמה שניות ואז בתנועה אחת ראש הזין הצליח להבקיע את דרכו פנימה. אני נדרכתי מיד, מבין שמשהו שלא היה צריך לקרות קרה. אך הוא לא עצר שם. הבטתי בו מלמטה בעיניים פעורות, פוגש את חיוכו שעה שהוא כובש סנטימטר אחר סנטימטר את גרוני, מעבה ומרחיב אותו. נלחמתי בעצמי שלא להשתנק עד שלבסוף שפתי פגשו את אשכיו ואפי נקבר בשיער ערבתו המקורזל. רוק ניגר על סנטרי וטפטף על הרצפה.

כך נותרנו כשהוא נעוץ בתוכי, מתענג על גרוני הצר המתוח סביב איברו וסוחט ממנו הנאה. כשהרגשתי שכל החמצן כבר אזל מראותי הדפתי אותו לאחור, פולט את גוש הבשר שחנק אותי.

באותו רגע כל מה שרציתי היה להעיף אותו מהבית על מה שעשה לי. אני בחיים לא חשבתי להשתמש בפה של אישה ובטח לא בגרון שלה כאילו היה צעצוע מין. אבל במקום לגרש אותו ולמרבה הפתעתי, מצאתי את עצמי מחזיר את הזין לפה. הפעם, אמר לי קול פנימי, אני אכתיב את הקצב. הנחתי את כפות ידי על מותניו וצללתי.

קיוויתי שאם רק אמצוץ מספיק טוב הוא יעזוב אותי במנוחה. זה החזיק בדיוק דקה עד שוואסים שוב לקח פיקוד והתחיל לפמפם את פי במרץ. מי שכן נהנה, מלבד וואסים כמובן, היא חן שהייתה מרותקת למחזה. פרצופה לא רחוק משלי והיא עוקבת בדריכות אחר האיבר העקום היוצא ונכנס לפי, נעלם בתוכי ומופיע שוב. וכל אותו זמן אוננה לעצמה במרץ מעל הבגדים.

שוב וואסים התמקם בכניסה לגרון שלי ואמר- "בוא נעשה את זה עוד פעם אחת ונעבור לתחת."

המשפט הזה סימן בשבילי את ההתחלה של הסוף ונתן לי זריקת עידוד שהסיוט הזה יגמר בקרוב. יצא לי משהו שנשמע כמו "אוקי" בפה מלא זין. הפעם הספקתי לקחת נשימה הגונה.

שוב הרגשתי כיצד הכיפה תפוחה נאבקת לעבור את המחסום הראשון אך מהרגע שעבר את בית הבליעה יתר הזין החליק פנימה בטבעיות. כשמחצית מהזין בתוך הפה והיתר בגרון הוא נעצר מתפנק על הלפיתה של הגרון שלי. העף שלי שוב נמעך כנגד גופו בתוך שערות ערבתו המיוזעות. וואסים שריתק את ראשי החל לנוע בתנועות קטנות ומהירות, סנטימטר פנימה סנטימטר החוצה.

כששוב הרגשתי שאני זקוק לאוויר תפחתי על רגלו שישחרר אותי.

"חכה רגע." אמר והמשיך לזיין במרץ.

שוב תפחתי, הפעם במהירות ובעיניים דומעות.

"עוד שנייה." אמר ולחץ על גרוני מבחוץ עם היד כדי להדק את האחיזה על איברו ולהגביר את החיכוך. אני כבר התחלתי להרגיש סחרחורת ובדיוק אז הוא יצא במכה. קרסתי על הרצפה ולקחתי נשימה עמוקה, ממלא את ראותי באוויר צלול.

"טוב, טוב, אל תתלהב יותר מדי." צחק מר גרון עמוק. "עוברים עכשיו לפתח השני."

נגבתי את הסנטר בגב ידי, מוחק את שובלי הרוק הנוטפים. העפתי לעברו מבט איבה אך לא הוספתי מילה על האונס שעבר גרוני. אם הייתי מפוצץ את הסיפור, כל מה שעשה לי היה לשווא. נעמדתי והפשלתי גם אני את תחתוני חושף איבר רפוי שלא עניין כרגע אף אחד.

"הבאת את הווזלין?" שאלתי את חן בטון לקוני ונטול חשק.

"לא צריך ווזלין." אמר וואסים בביטול. "בוא, תסתובב לשולחן ותראה."

הסתובבתי לאחור בחשש מפנה את ישבני לגבר הזר- חשוף, פרוץ, נטול הגנות. קיוויתי שבו הוא ינהג קצת יותר כמו ג'נטלמן. וואסים הניח יד כבדה על גבי- אותה יד שנעלה את ראשי לפני מספר דקות, וכופף אותי 90 מעלות לשולחן הקר עד שראשי נח עליו. בעזרת רגלו הימנית הוא הרחיק את רגלי זו מזו ובמקביל פיסק את ישבני. יכולתי להרגיש את מבטו ומבטה של חן נעוצים בפי הטבעת שלי כאילו היה מרכזה של מטרה על קיר.

"תיראי איך עושים את זה." אמר ודפק יריקה על החור הקטן. אצבע זרה נגעה בפתח ואני התכווצתי מיד.

"תשתחרר." אמר והחל ללחוץ כנגד הפתח הצר. זאת הייתה משימה לא פשוטה לפקוד על השריר הקטן להשתחרר. הרי כל התכלית שלו זה למנוע מדברים להיכנס פנימה. עוד לחיצה קצת יותר חזקה והאצבע החלה להידחף פנימה. סנטימטר אחר סנטימטר פילסה את דרכה באטיות לתוך ישבתי בתחושה מוזרה ולא טבעית עד שכולה נעלמה בתוכי. יכולתי להרגיש כיצד קצה האצבע ממששת אותי מבפנים. הוא סובב אותה לימין ולשמאל, יוצר גירוי עוד פחות נעים ואז החל לצאת בתחושה שדומה לזו של יציאה בשירותים.
שנייה לפני שיצא לגמרי חזר ודחף אותה פנימה. גיששתי אחר דבר מה בו אוכל לאחוז ולבסוף תפסתי את קצה השולחן. לאחר מספר חדירות הרגשתי כיצד הוא מנסה לדחוף אצבע נוספת. חן לא יודעת מה מצפה לה. על כל מה שאני נאלץ לעבור היא תחזיר לי בריבית.
שתי האצבעות כבר היו משימה יותר מורכבת לישבני. חן ישבה מנגד ולשה את שדה הימני בלי רחמים. היא תמיד אהבה לשחק לעצמה בחזה בזמן שהאורגזמה נבנתה בה.

"אתם גם עושים את זה מאחורה?" שאל וואסים מבלי להפסיק את החדירות.

"מה? לא, אנחנו לא." ענתה חן כאילו הקיצה זה עתה מחלום. השאלה שלו הפריעה לה באמצע.

"אז אף פעם לא קבלת בתחת?" שאל בהפתעה.

"דווקא בצבא היינו עושים את זה."

"מי היה עושה?"

"החבר'ה ביחידה." ענתה בלי לפרט יותר מידי.

ידעתי על החבר שהיה לה בתיכון וגם על זה שאחרי הצבא, אבל דווקא בשירות הצבאי לא היה לה מישהו. וזאת, כנראה, הייתה התקופה הפרועה שלה. לא שאלתי יותר מידי שאלות כי לא באמת רציתי לדעת, אבל התמונה הייתה די מטרידה.
הן היו שלוש בנות- רל"שית, פקידת כוח אדם וחן כמש"קית הת"ש ביחידה של גולני. אם הדבקתי את חתיכות הפאזל נכון, כל חייל בבסיס עבר לפחות דרך אחת מהן. עכשיו אני מגלה שגם התחת שלה היה מוקד עליה לרגל בבסיס.

"וואלה, אז זה מה שחיילים עושים אצלכם?" שאל.

"בין היתר."

האמת, לא יודע מה עדיף- לקבל בתחת מחבורה של גולנצ'יקים או מערבי אחד.

"סחטיין אליכם," אמר, "אצלנו אין דבר כזה להתחתן עם מישהי שהיא לא בתולה. אצלכם הדברים יותר זורמים בקטע הזה."

"זורמים"- אבחנה קלה בהתחשב בעובדה שהוא מזיין אותי עם האצבעות שלו.

לאחר דקה או שתיים, כשכבר התחלתי קצת להתרגל, וואסים התחיל להחדיר אצבע שלישית. לא הייתי מוכן לתחושת הלחץ העצום הזה ושחררתי במכה את כל האוויר מהריאות. הרגשתי כיצד פי הטבעת שלי נמתח חזק סביב אצבעותיו ומנסה להתנגד, אך הן הצליחו בעקשנות למצוא את דרכם פנימה.
וואסים לא נשאר כך זמן רב. כשראה שהאצבעות נכנסות הוא שלף אותן, ירק על הזין, שפשף קצת והתחיל להחדיר אותו לתוכי.

הכיפה הוורודה החליקה פנימה בקלות ובכל סנטימטר נוסף שנכנס הרגשתי כיצד הטבעת שלי נמתחת יותר ויותר. אחיזתי בשולחן התהדקה ואצבעות רגלי קפוצות. הרגשתי כיצד הבעת פני נהייתה מאומצת וגופי קשה. כשעגנו פגש בישבני הוא נעצר. הרגשתי לחץ עצום בכל אזור הרקטום.

"בניסיון הראשון." אמר בגאווה, "לא חשבתי שנצליח בכזאת קלות."

חן כבר הייתה עם היד עמוק במכנס, נגעה בעצמה תחת מעטה הבדים אך תנועותיה המהירות היו ברורות לכל.

"את רואה איפה אני?" שאל.

"בתוך התחת של עופר." ענתה בהתנשפות ותנועותיה נהיות מהירות אף יותר. רק המשפט הזה היה בו כדי להגביר את רמות הגירוי שלה.

"אז את אוהבת לראות את בעליך מקבל זין של ערבי בתחת, אה?"

"הו, כן!" אמרה וכמעט שגמרה במקום.

וואסים החל לצאת, ושוב הרגשתי את אותה תחושת חרבון, וקצת לפני שיצא לגמרי החל להיכנס מחדש.

"אאאאח!" צעקה נפלטה מגרוני כשכאב חד פילח את ישבני.

וואסים יצא ומרח עוד רוק על איברו וקצת בתוכי. הפעם הזין חדר באוושה רטובה לישבני.
כל האזור מאחורה היה מגורה ושורף וכדי לא להתרכז בזה יותר מידי העסקתי את עצמי במחשבות אחרות. התחלתי לחשוב על מה אני הולך לעשות לחן ולבחורה הנוספת שתחלוק אתנו את המיטה. מין אנאלי! ברור, זה היה אחד מהדברים הראשונים שתכננתי להגשים.

רק פעם אחת יצא לי לבקר לבחורה בתחת- אושרית, ידידה שלי מתקופת הצבא, כך שידעתי עד כמה מענג זה.
ניסיתי לדמיין כאילו חן במקומי ואני מאחור במקום וואסים- זה בעצם מה שהיא תרגיש. באמת לא כזה נעים. לפחות אני אדע עכשיו איך לעשות את זה נכון ומה לא לעשות.
וואסים החל להגביר את הקצב ותנועותיו נהיו ארוכות ומהירות יותר. אם עד עכשיו הוא רק חדר אלי, כעת הוא ממש דפק אותי.

החזייה של חן כבר הייתה זרוקה בצד וידה השנייה לשה את שדה מתחת לחולצה.
הבטתי בפרצופה. היא באמת ובתמים יפה, חשבתי לעצמי. אין לי ספק שוואסים לא הגזים כשאמר שהרבה גברים שעובדים איתה חמים עליה. אני גם בטוח שהוא אחד מהם, בפרט עכשיו, כשהיא חצי מטר ממנו נוגעת בעצמה כשמבט מזוגג של אורגזמה על פרצופה. איך יראה המפגש שלהם בעבודה ביום ראשון? מה הם יגידו אחד לשני, ובכלל איך ממשיכם לעבוד עם מישהו שראה אותך מאוננת בזמן שזיין את בעלך! נשימות קטנות אך מהירות הגיעו מכיוונה וידעתי שככה זה מתחיל.

השכיבה על השולחן הקשה נהייתה לי פחות ופחות נוחה והחיכוך בו הפריע לי כמעט כמו החיכוך באחורי.

"בוא נעבור למיטה." אמרתי בשקט כשהבנתי שאנחנו עוד לא קרובים לסיום.

וואסים שלף את עצמו מהר מידי וגופי קפץ לפנים בתגובה. תחושת קרירות מילאה לי את הפתח. חן שלפה אצבע רטובה מתוך מכנסיה וריח תעוותה מילא את החלל. כולנו עברנו לחדר.

"יהיה לך יותר נוח לשכב על הגב." אמר ואני עליתי על המיטה מקבל את ההצעה. נשכבתי כשרגליי מונפות באוויר בפיסוק. וואסים החזיק כל אחת ביד אחרת והתמקם ביניהם כשהוא על ברכיו. הוא הביט בחן מחזירה את ידה למכנס ואמר, "תורידי את המכנסיים ותהני ממה שאת רואה."

חן לא הייתה צריכה יותר מזה ומיהרה לפשוט את מכנסיה ותחתוניה הקטנים חושפת את איברה המגולח בפנינו. ככה, בלי טיפת בושה. היא, כנראה, לא ממש חושבת על יום ראשון. מצד שני הגבול של עמיתים אפלטוניים כבר נחצה מזמן כשהיא הסכימה לחלוק את הגבר שלה אתו, כך שהרבה מקום לביישנות כבר אין.
היא התיישבה על המיטה בפיסוק רחב. כף רגלה האחת נחה מעבר לראשי והשנייה נשענת על שוק רגלו של וואסים. איבר מינה היה פעור לחלוטין ותוכנו הוורוד והרטוב היה גלוי לכל. וואסים בחן אותה בקפידה כשהריח החריף שלה מדגדג את אפו.

הוא כיוון את עצמו ונדחק חזרה לתוכי ואילו חן החדירה זוג אצבעות לתוך נרתיקה. גניחות קטנות עלו מגרונה, והיא הייתה מרוכזת בעצמה לא פחות משהייתה מרוכזת בנו.

הסתכלתי עלינו דרך דלת המראה של הארון- אני, שוכב על הגב ורגלי מונפות אל על, ידי אוחזות בסדין המיטה. וואסים בין רגלי, מחזיק בהן, ישבנו נע קדימה ואחורה במהירת, חודר אותי. נזכרתי במה שחן אמרה- "שני גברים יחד זה גברי".
אולי באמת וואסים נראה גברי באותו רגע. גבר שהיא התענגה למראה גופו החסון. אני לאומת זאת לא נראיתי גברי כלל. להפיך, הבבואה שלי הייתה נשית לחלוטין. זה גם מה שחן ראתה- אישה שנבעלת על ידי גבר, בדיוק כמו שהיא רצתה לראות אותי.

וואסים הניח את שתי רגלי על כתפיו ורכן לפנים. גופי התקפל כך שברכי נגעו לי בחזה. הוא הניח את ידו על המיטה לצד ראשי ואת היד השנייה הניח על רגלה של אשתי.
חן המשיכה לאונן מבלי להזיז את הרגל וגניחותיה הרמות העידו שהיא קרובה לגמור. וואסים החל ללטף את רגלה החלקה של חן מהקרסול באיטיות עד הברך וחוזר חלילה.
רציתי להגיד לו שלגעת באשתי לו היה חלק מהפנטסיה אבל אז גיליתי משהו שאיש לא הזכיר באתרי האינטרנט שקראתי לפני- כשגבר מזיין אותך בתחת אתה מאבד את הזכות להגיד לו מה לעשות ומה לא לעשות. כשדופקים אותך התפקיד שלך הוא לקבל את הזין, ואם הגבר רוצה למשש את הרגל של אשתך הוא ימשש לה את הרגל ולך רק נותר לקוות שהוא יסתפק ברגל.

"תורידי את החולצה." אמר וואסים וחן מיהרה לציית. היא נותרה עירומה לחלוטין, שתי פטמותיה הוורודות היו זקורות ומגורות. היא לשה וחפנה את השד וצבטה את הפטמות כמו שאהבה.

וואסים ליטף אותה במעלה הרגל רק שהפעם במקום לעצור בברך המשיך עד שהגיע קרוב ליד שלה שהייתה עסוקה מאוד.
חן העתיקה את מבטה ממה שמתרחש באחורי אל וואסים ומבטם הצטלב. לאחר מספר שניות בו שניהם בחנו אחד את השנייה, מעבירים מסרים אל קוליים, חן ניתקה את ידה מאיבר מינה וידו של וואסים תפסה את מקומה. אני שכבתי מקופל תחתיו צופה מטווח אפס בהצגה.
ידו של וואסים ליטפה את האיבר הוורוד, חוקרת, מפסקת, ממששת, צובטת. הוא החדיר אצבע אחת לתוכה והוציא אותה רטובה לחלוטין.

"תסתובבי." הורה לה וואסים והיא מיהרה לציית ונעמדה על שש, מפנה אליו את ישבנה.

"תסתובב גם אתה." אמר ויצא מתוכי. הסתובבתי כמו חן, שנינו בדוגי סטייל. אחד ליד השניה, כתף נוגעת בכתף, מחליפים מבטים אחד עם השני מטווח אפס. הוא מיהר לחדור חזרה לתוכי, סוחט ממני "אחחח…".

הוא ירק על אצבעו והחדיר אותה לחן.

"אחחח…" היה תורה של חן לפלוט.

"איפה האצבע שלי?" שאל אותה.

"בתוך התחת שלי." ענתה במאמץ.

הוא המשיך לזיין אותי במרץ, מוסיף אצבע שניה לאחוריה של חן.

"אז את אומרת שלא קבלת בתחת מאז הצבא…" אמר ויצא מתוכי. הוא התמקם מאחוריה עם איברו והחל לדחוק אותו לתוכה. בכך הצטרף לכל הגולנצ'יקים שכבשו את ישבנה לפני.

"אייי!" צעקה חן ותפסה את ידי, אך וואסים התעלם והמשיך עד שכולו היה קבור בתוכה.

אני יודע שזה לא היה חלק מההסדר שלנו. הסיכום היה שאני נותן לו לזיין אותי, לא את אשתי. אבל מה זה משנה? זה לא שיכולתי לעשות משהו בנידון. וואסים שלט בסיטואציה מהתחלה ועד הסוף ושנינו היינו נתונים למרותו. רק הוא קבע את מי לזיין, מתי ואיך. חוץ מזה, לא יכולתי שלא לשים לב לצדק הפואטי שנעשה כאן. וואסים נתן לה לטעום מהדייסה שבישלה לי. הרגשתי מעיין שימחה לאיד משונה.

הוא החל לצאת ולהכנס אל תוך החור הזעיר.

"אאוצ', אני חושבת שצריך עוד רוק." אמרה אך וואסים התעלם מבקשתה.

הצצתי במראה שבצד וראיתי כיצד הוא תופס חזק במותניה ואיברו חודר אותה בתנועות שנעשו ארוכות ומהירות מרגע לרגע. המראה של גופה הדק, שהיה בהיר בעשרה טונים מגופו החסון, נבעל בכוח מאחור היה מהפנט. הוא תפס ביד אחת את שיערה כאילו היו מושכות ומשך את ראשה לאחור גורם לגופה להתרומם מעט. את היד השנייה הוא שלח אל השד מלפנים וחפן אותו בעוצמה.

"אאאה…" פלטה חן בזמן שהוא לש אותה בלי רחמים. לא הייתי בטוח אם זה מכאב או הנאה. לבסוף הוא שחרר את השיער והחזיק שוב במותניה כדי לקבל יותר קונטרה. החזה שלה נותר תלוי תחתיה והתנדנד לפנים ולאחור לפי קצב הדפיקות. גם האנקות של חן הצטרפו למקצב האחיד. "אהה… אהה… אהה…"

"את אוהבת לקבל זין מאחורה, אה?" שאל וואסים אך הפעם זה היה תורה להתעלם.

"את כלבה שאוהבת שמזיינים אותה בתחת, נכון?" המשיך באותו כיוון אך שוב לא זכה לתשובה.

וואסים נעצר כשאיברו נעוץ בתוכה. "מה את?" שאל אותה.

"כלבה שאוהבת לקבל זין בתחת." ענתה חן, משאירה אותי המום. בחיים לא שמעתי אותה מדברת בצורה הזאת.

"איזה זין?" שאל.

"את הזין שלך." ענתה וכאות הערכה הוא חזר לדפוק את ישבנה.

לאחר מספר דקות יצא מתוכה וחזר אלי. נותן לישבנה לנוח לכמה רגעים לפני שחזר אליה שוב. וכך החליף בינינו כל כמה דקות. שני הישבנים שלנו כבר שכחו את היעוד האמתי שלהם ועמדו כעט לשירותו הבלעדי. כאילו זה היה שימוש שלהם מאז ומעולם- שני צעצועים לסיפוק צרכיו המיניים.

חן הסתכלה במראה כמוני. שנינו בוהים מהצד בזוג ההוא שכורע כמו צמד חיות מסכנות אל מול הגבר שמזיין אותם מאחור. רק הכאב החד בזמן שעבר מישבן לישבן הזכיר לנו שהזוג ההוא זה אנחנו.

"הנה זה בא." אמר כשהוא מזיין את ישבנה. "איפה את רוצה שאני אגמור?"

"בעופר! א-אני רוצה שתגמור בתוך עופר!"

וואסים הזדקף בתגובה ומשך אותה אליו אוחז חזק במותניה ומאלץ אותה לעלות על ארבע כמו שולחן. ואז בכמה תנועות עמוקות וחזקות במיוחד החל לפרוק את מטענו עמוק אל תוך בטנה. הוא נצמד אליה חזק, מרתק אותה שלא תזוז עד שסיים לירות לתוכה את המטח האחרון.
זאת הייתה המסיבה שלו, לא שלה. הוא רצה שהיא תבין את זה.

כשסיים שחרר את מותניה והיא נפלה על המיטה. הוא לקח את החולצה הלבנה שלה וניגב איתה את איברו. שנינו התיישבנו ערומים על המיטה בזמן שהוא התלבש ולא ידענו בדיוק מה לעשות. הזרע שיצא מישבנה של חן יצר שלולית במקום שישבה.

"אתם אחלה זיון, רק שתדעו. שניכם." זרק לנו מחמאה בדרך אגב. "מה אתם עושים בשישי הבא?" שאל והרים את תחתוניה של חן שהיו ספוגים בנוזלים שלה.

"לא יודעת." אמרה חן וגם אני משכתי בכתפי.

"אז ניפגש פה באותה שעה." אמר והכניס את התחתונים שלה לכיסו.

"אוקי." מיהרה חן לומר לפני שאני אספיק להגיב.

הוא יצא מבלי להפרד כמו שצריך ואני הבנתי שאין לי מה לקבוע עם בנות בזמן הקרוב.


רוצה לקבל עדכון במייל כשהפרק הבא יתפרסם? הרשם לקבלת עדכונים במייל.
לא לשכוח לתת ציון לפרק ולהשאיר תגובה מתחת

קטגוריות: סיפורי סקס, אשתי, גייז, גבר על גבר, אנאלי, קוקהולד

7 תגובות בנושא ״הפנטזיה של חן- חלק ג'"

  1. מעולה! כתוב מחרמן ברמות
    מעניין לשמוע את "הצד שלה"… אולי בכלל הכל היה מתוכנן והיא מזדיינת עם ואסים כבר מזמן?

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s