הפנטזיה של חן- חלק ב'

לפרק הקודם

"מה, כבר?! איך?"

"בפוקס, דווקא. זה מישהו מהמשרד שלי."

"מה מהמשרד?" השתנקתי.

"מישהו שעובד איתי במשרד."

"את רוצה שאני אהיה עם מישהו מהעבודה שלך?" שאלתי בקול שהתקרב לצעקה.

"למה לא? מה ההבדל?"

"ההבדל הוא שזה מישהו שאת מכירה. לא סתם איזה בן אדם למפגש חד פעמי. איזה צורה יש לזה שאת תמשיכי לעבוד במשרד עם מישהו ששכב עם בעלך?"

"לא יודעת, אני לא רואה את זה ככה. האמת שזה לא כזה מפריע לי וחוץ מזה הוא לא מהמחלקה שלי ואנחנו לא עובדים צמוד."

"מאיזו מחלקה הוא?"

"הוא מחסנאי אצלנו."

"מחסנאי? איך יצא לך לדבר על זה עם המחסנאי?"

"אנחנו תמיד מדברים כשאני מגיעה למחסן. uהיום כשהייתי שם דברנו על אה ודה. הוא זרק איזו הערה ואיכשהו הגענו לזה. לא היה שם אף אחד אחר ששמע." ניסתה חן להרגיע.

"הוא הומו או משהו?"

"לא, גם סטרייט. הוא אפילו התארס לא מזמן. אבל יש לו כבר ניסיון בדברים כאלה והוא אמר שאין לו בעיה לעשות את זה איתך."

כל הסימנים העידו שזאת טעות איומה, אבל חן נראתה מאוד בטוחה בעצמה. "יש לך הזדמנות אחת להגשים את הפנטזיה שלך. לא יהיו אחרות. את בטוחה שזה האיש שאת רוצה שאני אשכב איתו? את יכולה להמשיך לחפש עוד קצת."

"רק לשמוע אותך אומר שאתה תשכב עם עוד גבר מחרמנת אותי בטירוף." אמרה ונצמדה אלי. "חוץ מזה, כבר קבעתי איתו ולא יהיה לי נעים להבריז לו."

"קבעת איתו?"

"כן, ליום שישי הקרוב."

פאק פאק פאק! איך נפלתי. עכשיו אני מגלה שאני בכלל לא מוכן נפשית לצעד הזה.

"לאיפה קבעת איתו?"

"לפה בבית." אמרה בנונשלנט כאילו אין טבעי מזה.

"אצלנו בבית?!"

"מה רע אצלנו? היית מעדיף שנשכור לכם חדר במלון? כי אצלו זאת לא אופציה."

"טוב, שיהיה פה, אבל בשום אופן אני לא מכניס אותו למיטה שלנו!"

"מצידי תעשו את זה על השטיח או על השולחן אוכל. זה לא מה שחשוב לי. מה שכן, אני רוצה שתהיה שלם עם זה. שתעשה את זה עם חשק."

איך הסתבכתי… חשבתי לעצמי. איך הסתבכתי!

"רוצה לשמוע קצת עליו?" שאלה ונשכה לעצמה את השפה התחתונה.

"נראה לי עדיף שלא. כל דבר שתוסיפי רק יגרום לי להתחרט על זה עוד יותר. שיבוא נעשה מה שנעשה ושילך."

"אם זה מה שאתה מעדיף…"

כדי לאזן את המצב חיכיתי לשנייה שחן תתחיל לעבוד על ארוחת הערב ורצתי למחשב. היא רוצה אותי עם חשק, אז אני צריך להעלות לי את החשק. בתיבת הדואר חיכו לי שלוש פניות מנשים. פתחתי אותם בהתרגשות.

ההודעה הראשונה הייתה מאותה בחורה שמנמונת שפסלתי אתמול. שמה דניאלה. היא כתבה שאנחנו נשמעים זוג חמוד ומעניין ושהיא תשמח לשמוע עוד פרטים. הפעם דווקא לא פסלתי על הסף. קשה לדעת כרגע איזה עוד פניות יהיו בהמשך.
השנייה הייתה מישהי בת 34 מרמת השרון- פזית שמה. היה לה שיער בהיר ופרצוף מוארך. לא שיא היופי ונראה היה כאילו חוסר החיוך שלה בא להסתיר משהו. לא זכרתי שראיתי אותה בשיטוט מאתמול בלילה. היא כתבה שמעולם לא הייתה עם אישה אבל זו נראית לה חוויה שחייבים לנסות מתישהו. בשלישיה עם שני גברים היא דווקא כן הייתה ואהבה את זה מאוד. היא טוענת שהיא תזרום בכיף עם מין אוראלי, אנאלי, קשירות, צעצועים וכו' ושהיא תשמח אם ניצור איתה קשר.

זה היה מחרמן לנהל שיחות עם נשים זרות לחלוטין ולדבר איתן על הסודות האינטימיים ביותר. סיקרן אותי אם החברים הקרובים של פזית מודעים לכל הדברים שאותי היא שיתפה בכזאת קלות. חרמנה אותי יותר המחשבה שאישה שלא פגשתי מעולם ולא ניהלתי איתה שום שיחה, מוכנה, אם רק אומר לה "כן", להיכנס אלי למיטה ולפתוח בפני את כל שעריה.
דמיינתי איך זה יהיה לשקוע בישבנה הצנום של אותה פזית מרמת השרון. אני לא יודע אם היא רווקה, גרושה או נשואה, אולי יש לה בכלל ילדים. אבל בתוך הראש שלי כבר הייתי עמוק בתחת שלה.

נפרדתי מהישבן של פזית ופתחתי את ההודעה השלישית. כאן ציפתה לי הפתעה ענקית- הברמנית התל-אביבית החמודה הגיבה לפניה שהשארתי לה. מתברר ששמה תום ושהיא בת 26. היא גרה בתל אביב אבל במקור היא בכלל מקיבוץ בצפון. העבודה בפאב נועדה לממן את לימודי האומנות שלה. כבר יצא לה להיות בשלישיה עם גבר ואישה אך לא עם זוג. היא אמרה שזה מעניין אותה מאוד להיכנס למערכת יחסים קיימת ומתפקדת ושמבחינתה אפשר להמשיך לדבר על פרטים בטלפון.

זה לא הולך להיות פשוט כמו שחשבתי. כמובן שתום היפיפייה היא הבחירה הטבעית, אבל זאת פזית שהצהירה על נכונות לאפשר לי לחדור לה לכל חור שאחפוץ. אולי כדאי שאברר באלגנטיות עד לאן תום תאפשר לי להגיע. בכל מקרה המשכתי לחפש ולשלוח הודעות לנשים נוספות.

כשסיימתי את הסיבוב באתר שיניתי כיוון והתחלתי לקרוא קצת על גברים נשואים ששוכבים עם גברים אחרים. מתברר שפנטזיה על שני גברים נפוצה למדי בקרב נשים. ישנם גם לא מעט גברים סטרייטים שסקרנים לגבי הנושא ומוכנים להתנסות בזה. עוד היה כתוב שלא כל זוג בנוי להרפתקה מהסוג הזה וחשוב שיהיה ביטחון רב בקשר. האם אנחנו בנויים ל"הרפתקה" הזאת? אולי אנחנו סתם מסונוורים מחוויית הבשרים המובטחת?

חן קראה לי מהמטבח לבוא לאכול. סיימתי להיום עם האינטרנט.

יום שישי הגיע מהר מידי ואנחנו התכוננו לקראת הפגישה.

חן הייתה במקלחת ואני תכננתי להיכנס אחריה. זה הרגיש לי הכי גיי בעולם להתגנדר ולהתחתך בשביל גבר אחר. אני סטרייט והוא סטרייט ואין סיבה שלא נתנהג כמו גברים. אני מתכוון, לפני דייט עם בחורה אתה מתגלח, שם אפטר-שייב, מתלבש יפה ויכול להיות שאפילו בוחר בקפידה אילו תחתונים ללבוש. אבל בשביל מה גבר צריך את כל החרא הזה?
מצד שני, לא יפה- בכל זאת, אתה הולך לעשות סקס עם בן אדם, תשקיע קצת.

"אתה נראה יפה מאוד." אמרה חן, "הייתי עושה אותך בעצמי אם לא היית מיועד הערב למישהו אחר."

"זה לא סותר. יש לנו עוד זמן עד הערב." עניתי, מסתיר את העובדה שהאמירה שלה הפריעה לי.

"אני לא רוצה לעייף אותך. אתה צריך את האנרגיות האלה."

חן נגשה אלי וכרכה את ידיה סביב צווארי. "אנחנו זוג סוטים, נכון?" שאלה וחיוכה הסגיר שהמחשבה דווקא נעימה לה. לא רציתי להרוס לה ולומר שאני רואה את זה קצת אחרת.

"סופר סוטים." עניתי וחיוכה גדל.

חן עוד סידרה את דברים אחרונים בבית כשנשמע הצלצול בדלת. אני ישבתי על הספה כשרגליי על השולחן והתעסקתי בטלפון והיא ניגשה בזריזות ופתחה את הדלת. מעבר לכתפה ראיתי אותו ניצב על מפתן הדלת: בחור שחום, שיערו משוח בג'ל וזקן קצוץ מעטר את סנטרו בלבד. הדייט שלי להערב. במבט ראשון הוא נראה כמו ערס צעצוע.
שניהם החליפו נשיקת נימוסים על הלחי ועוד כמה מילים לפני שנכנסו לסלון. חן נכנסה ראשונה ואני קמתי לקראתם.

"עופר, בוא תכיר את וואסים."

היא צוחקת עלי!

"נעים מאוד." אמרתי והושטתי את ידי.

"מה קורה, יא זלמה?" החזיר בלחיצת יד חזקה.

היא פאקינג צוחקת עלי!!!

"משהו לשתות, וואסים?" שאלה חן.

"שחור יהיה אחלה." אמר וכל ח' גרונית שאמר הייתה כמו אצבע בעין בשבילי.

"אין בעיה." אמרה ונעלמה במטבח. כאילו שחן לא מודעת לדעות הפוליטיות שלי. אז סבבה שלה דברים כאלה לא משנים, אבל מה נסגר? על מה שרפתי שלוש שנים במחסומים, כדי שיום יבוא ואני אקבל זין מערבי?

בעזרת כוחות נפש עצומים הזמנתי אותו לשבת איתי בסלון. "אז אתה עובד עם חן?" שאלתי, מנסה בכח לגלגל שיחה.

"כן, רק שאני במחסן והיא בקומת ה'וי.איי.פי'" צחק, "ככה אנחנו קוראים למי שבקומה שמונה. אבל שלא תבין אותי לא נכון, האשה שלך היא מותק. היא לא חושבת את עצמה כמו אנשים אחרים אצלה בקומה. כולם אצלנו אוהבים אותה." הוא הנמיך את קולו. "יש גם כאלה שמקללים אותך שתפסת אותה ראשון." אמר בקריצה.

חייכתי חיוך מאולץ, לא בטוח אם זאת הייתה מחמאה. חן חזרה עם כיבוד קל בזמן שהמים רתחו.

"סיפרתי לוואסים על העסקה שלנו." אמרה והתישבה על ידית הספה שלי.

"כן, חן סיפרה לי על הפנטזיה שלה לראות אותך עם גבר אחר." אמר ולקח עוגיית מעמול כאילו זו עוד שיחת חולין. "עכשיו, אני, כבר יצא לי להיות עם גבר רק שהוא היה הומו באמת."

"מישהו מהכפר שלך?" שאלה.

"לא, איפה… גם ישראלי. הומו אחד מתל אביב שהיה באלה של שלום עכשיו. סתם רצה לנסות זין של ערבי, ואני בחיים לא זיינתי יהודי אז מה אכפת לי. נתתי לו את מה שרצה." אמר והוסיף תנועה עם היד.

סיפור רומנטי. חשבתי לעצמי.

"הפעם הזאת אני עושה את זה במיוחד בשביל חן." אמר והניח יד על הירך שלה. אולי זאת הייתה מחווה של ידידות אבל היד נותרה שם כמה שניות יותר מידי. למעשה עד שחן לא הזיזה מעט את הרגל הוא לא משך את ידו. זה היה מאוד ברור שכשהוא דיבר על אלה שמקללים אותי הוא התכוון בעיקר לעצמו.
חן חייכה וקמה להביא את הקפה. לא יכולתי שלא לחשוב האם גם בעבודה הוא מרשה לעצמו לשלוח אליה ידיים או שרק בגלל המעמד הוא מרגיש משוחרר ומרשה לעצמו. ובכלל, מה הייתה ההערה שהוא זרק לחן שהובילה אותם לדבר עלינו? בטח הערה בעלת אופי מיני.
דבר אחד בטוח- וואסים היה יכול לחלום להיכנס למיטה עם אחת כמו חן. בטח הפטימה שהוא הולך להתחתן איתה שעירה כמו הגברים שהוא שוכב איתם.

כשחן חזרה וואסים המשיך- "אבל כמו שאמרתי לחן- אין לי בעיה לזיין גבר, אבל אני לא מסכים לקבל זין בעצמי."

"זה בסדר מבחינתי." מיהרה חן להגיד, "זה פחות חשוב לי."

אז נפל לי האסימון- זה לא שחן בקטע של הומואים והיא בכלל לא מעוניינת לראות אותי שוכב עם גבר אחר. מה שהיא רוצה זה לראות גבר מזיין את בעלה!
מה הקטע שלה? מאיפה זה מגיע בכלל? כלומר, על איזה צורך זה מתיישב- הרצון לראות את בעלה מקבל זין של גבר אחר?

אבל אז חשבתי, האם זה בכלל משנה? הרי זה לא שאני רוצה לזיין גבר אחר. אז במקום שנעשה אחד את השני, רק הוא יעשה אותי ויחסוך ממני את הביקור בתחת הערבי שלו. מה שבטוח שזה יהיה קצר יותר וגם ייתן לי פחות תחושת אשמה להפיל עליה סטיות משלי כשיגיע תורי.

"ברור לך שאסור לך לספר על מה שיקרה פה הערב לאף אחד." אמרתי.

"בכבוד שלי!" אמר והרצין, "אני בחיים לא יעשה דבר כזה לחן."

"אז שנתחיל?" חתכתי את המשחק המקדים.

"אתם רוצה שנעבור לחדר שלכם?" שאל כשנעמד.

"לא, אני מעדיף שנעשה את זה בסלון." עניתי.

"פנאן." אמר ופשט את החולצה. הוא היה בכושר טוב, כנראה מהעבודה במחסן, ונראה היה כאילו הוריד את שיערות החזה בשעווה. חן בהתה בו בלי בושה, כבר בטח מתחילה לרייר עליו.

הוא חלץ נעליים, פשט מכנסיים ונשאר בתחתוני טנגה צמודות שחפנו חבילה לא קטנה. שיערות הערבה שלו התפרצו החוצה משני צידי החבילה- תלתלים קצרים אך צפופים.
מיהרתי להתפשט גם אני וכל אותו זמן חן עומדת מהצד וצופה בנעשה. וואסים הפשיל את תחתוניו ואיברו נשפך החוצה והשתרבב למטה כחדק. האיבר המכוער שראיתי מימי.
צבעו היה כהה משאר הגוף בגוון שוקולד מריר, כאילו הדביקו לו זין של גבר אחר. רק הכיפה הייתה בהירה. באמצע הוא נשבר בצורה חדה הצידה וכל כולו עטוף בוורידים שחורים גסים. למגינת ליבי הזין שלו היה ארוך משלי בכמה סנטימטרים טובים. הייתי שמח לו זה היה הפוך.
העפתי מבט בחן וראיתי שהיא בוהה בזרג שמולה. וואסים החל לשפשף את הזין מנסה להעמידו.

"אולי עופר יעזור לך." הציעה חן לאחר שהתעשתה ואני חשבתי שאני הולך להקיא.

האמת שלא ממש הגדרנו מה יכלול המפגש המיני. אני, מן הסתם, מתכוון לראות את חן יורדת לבחורה שתכנס איתנו למיטה ועוד הרבה יותר מזה. בקיצור, אני הולך לדרוש את כל חבילת הפרימיום. לכן הבנתי טוב מאוד מה הולך לקראת עכשיו- אני הולך לבלוע זין. נותר לי רק לקוות שהיא לא תרצה שאני גם אתנשק איתו.

ירדתי על ברכי סנטימטרים ספורים מהאיבר בוחן מקרוב את מארג הוורידים לאורכו. וואסים החל לשפשף את ראש הזין בשפתי כרומז לי לפתוח וכשנעניתי ופתחתי אותם הראש הבהיר נדחף פנימה ישר על לשוני. טעם מלוח מוזר התפשט בפי. יש לי זין בפה! בחיים לא חשבתי שאני אכניס זין לפה ועכשיו כשזה קרה לא ידעתי מה להרגיש.

וואסים החל לנוע בתוכי ואני הרגשתי כיצד האיבר מחליק על לשוני ומתעורר לחיים בין שפתי. חן ירדה גם היא על ברכיה לצידי כדי לראות מקרוב את המחזה.
אוקי! אמרתי שאני אעשה את זה אז אני הולך לעשות את זה. אני אתן לחן כזה מופע שהיא לא תשכח בחיים. תפסתי את הבסיס בידי וצללתי למטה עם הראש, מכניס אותו עמוק יותר לתוכי. הנחה השתחררה מוואסים.

"וואי, וואי, איזה פה חם יש לבחור שלך." אמר ואני רק התפללתי שהוא לא בקטע של דיבור מלוכלך בסקס.

הוצאתי אותו לרגע כדי להרטיב את שפתי עם הלשון כדי להקל על החדירה. וואסים, שכנראה פירש לא נכון את ליקוק השפתיים, שאל בגאווה- "זה טעים לך, מה?" ואני הנהנתי בראשי לחיוב רק כדי שיסתום, בולע אותו מחדש.

ינקתי את הזין מרטיב אותו כהוגן, מנסה לשחזר את כל הדברים שאהבתי כשבנות ירדו לי. העברתי את הלשון מסביב לכיפה התפוחה מלקק כדרך אגב גם את פתח השופכה. זה היה מוזר ללמוד על כל האנטומיה הגברית דרך הלשון.
הוצאתי אותו שוב וליקקתי לכל אורכו מהקצה ועד לביצים השעירות, עובר על תוואי הוורידים. בהגדלת ראש מיותרת הוספתי ליטוף עדין עם הלשון על האשך הקרוב אלי וחזרתי למעלה.

בקצה הזין נקוותה טיפת זרע לבנה שיצאה לפני הזמן. האינסטינקט הראשוני היה להעיף אותה עם האצבע אבל זאת סתם תהיה מלחמה בתחנות רוח כי את מקומה תתפוס מיד טיפה חדשה. לכן החזרתי אותו לתוכי במעין התלהבות מוגזמת ותוך כדי מאונן לו עם היד.
אפילו שמעולם לא טעמתי זרע זיהיתי מיד את הטעם החמוץ-מלוח שמאותו רגע ילווה אותי למשך כל הערב.

לפרק הבא

רוצה לקבל עדכון במייל כשהפרק הבא יתפרסם? הרשם לקבלת עדכונים במייל.
לא לשכוח לתת ציון לפרק ולהשאיר תגובה מתחת

קטגוריות: סיפורי סקס, אשתי, גייז, גבר על גבר, אנאלי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s