ההסדר- חלק ב'

לפרק הקודם

התיישבתי על שפת המדרכה וחשבתי מה לעשות, אך ככל שניסיתי לחשוב יותר כך גיליתי שכל דעתי נתונה לרוסי הענק ולאשתי.

דמיינתי את האיבר שלו, שאם הוא לא ביחס הפוך לשאר הגוף הוא אדיר ממדים. דמיינתי את סמדר מרטיבה אותו בלשונה וכיצד הוא חודר לישבנה המסכן וקורע אותו ברגעים אלו ממש.

באופן אירוני מצאתי נֶחָמָה פּוּרְתָּא דווקא במחשבה המזעזעת על הניסיון אותו צברה סמדר בתקופה האחרונה. בטוח שלאחר כמות מסוימת של התנסויות זה נהיה נסבל יותר – פחות כואב. תהיתי האם גם הג'ינג'י זיין אותה מאחור. פתאום, לחרדתי, קיוויתי שהוא כן. הזין שלו לבטח קטן יותר מזה של הרוסי. אם גם הוא חדר לה לתחת הוא היה מכין אותו למה שהולך לבוא.

אז התחלתי לתהות עם כמה גברים היא כבר שכבה עד עכשיו. תמיד היה לנו את הקטע ששנינו שכבנו עם אותה כמות של אנשים. היא שכבה עם שלושה גברים לפני, שניים שהיו חברים שלה ואחד שלא, ואני שכבתי עם שלוש נשים. אבל כעת היא בטח כבר שכבה עם עשרות רבות.

המחשבה ההזויה שכל אפס עם שלוש מאות שקלים בארנק יכול לחדור לתחת של סמדר תסכלה אותי. זה יכול להיות כל אחד – שכן, קולגה, לקוח מהמשרד! ולה אין שום זכות בחירה בנושא. איך היא הגיע למצב הזה של לקחת הלוואה מהאנשים המפוקפקים האלה?

חשבתי על ישבנה המסכן. החבר הראשון שלה רצה שהם ינסו סקס אנאלי, אבל הניסיון היה כואב ולא מוצלח ובחצי הדרך היא ביקשה להפסיק. מאז היא לא נתנה לאף גבר לנסות שם, גם לא לי. אפילו הייתה לה את הבדיחה הקבועה שהייתה אומרת כשמישהו עצבן אותה – "הוא יכול להיכנס לי לתחת," ומיד מוסיפה – "בחלומות שלו!"

ניסיתי לחזור ולהתמקד במשימה שלי אבל מחשבותיי נדדו שוב ושוב לרוסי שברגעים אלה קורע את ישבנה של אשתי מצידו השני של הקיר. רעש מנועים הביא אותי לסובב את הראש. שני טוסטוסים דהרו במורד הרחוב ועצרו בסמוך. שלושה צעירים ירדו מהם.

"הגענו." אמר אחד הנערים והניח את הקסדה על המושב. הפנים שלו היו אדומות מחטטים וחצ'קונים. הייתי מנחש שהוא בן 17 לכל היותר.

"לא יכולתם למצוא מישהי שלא נמצאת בחור כזה?" שאל חברו במבטא של אחד שמרכיב גשר על שיניו והוא טובע ברוק של עצמו.

"נותנים לך מתנה ולך עוד יש תלונות?" שאל המחוצ'קן.

"כן, אנחנו רוצים לראות שמישהו יביא לך מתנה יותר טובה ליומולדת, יא בתול." אמר השלישי שהיה גבוה ודקיק.

"אמרתי לכם כבר שהייתי עם תהל!"

"וואלה, עשתה לך טובה שהיא הכניסה את הזין הקטן שלך לפה שלה." צחקו חבריו. "אנחנו מדברים איתך על זונה מקצועית! אחת שתיתן לך לזיין אותה בפה, בכוס ובתחת ובסוף תבקש עוד."

באותו הרגע רציתי לקום ולפרק לילדים האלה את הצורה, אך ידעתי שאם אני רוצה להציל את סמדר עלי לשקול את צעדי בקפדנות ולא להיכנע ליצרים. נאלצתי להמשיך לשבת בשעה שהם מדברים על אשתי כאילו היא איזה חפץ זול שכל מטרתו היא לספק את הדחפים המיניים שלהם.

"אני לא יודע לגבי זיון בתחת…" אמר בעל השמחה, "זה לא מלוכלך שם?"

"מה זה מלוכלך? היא נקייה והכל, אבל זה עדיין תחת. אתה יכול ללבוש קונדום, אם אתה רוצה אבל זה לא שהם מקפידים יותר מידי. ואם בכל זאת לא אכפת לך להתלכלך קצת אז תתכונן לחוויה שתעיף לך את הראש. כשאני הייתי אצלה התחלתי מללבוש קונדום, אבל בשלב מסוים אמרתי 'כוס אמק', והורדתי אותו. בסוף גמרתי לה עמוק בתחת." שני האחרים נראו מלאי הערכה.

"מלאתי לה אותו בשפיך והיא גנחה כאילו היא מתה לעוד."

"אנחנו צריכים להיכנס?" קטע אותו חברו.

"הוא היה כאן קודם." אמר אחר וסימן עם הראש לעברי, ואני הסטטתי מהר את מבטי מהילדים שבקרו לאשתי במקומות שלא חלמתי להכנס אליהם לפני כן.

"וואלה… אז נו ספרו לי, שנייה, איך זאתי, יפה?" שאל הצעיר עם הגשר.

"היא בערך בגיל של אורלי המורה." אמר הגמלוני.

"אבל יפה יותר." הוסיף המחוצ'קן.

"יש לה חזה גדול כזה ורך." הדגים אחד הנערים בעזרת ידיו את גודל החזה של סמדר בצורה מדויקת למדי.

"עם פטמות קטנות שנוח להביא בהם צביטה." הוסיף האחר את אחד הדברים שאשתי ממש, אבל ממש שונאת.

"היא לא כוסית, אבל ממש לא שמנה."

"יש לה תחת עגול וחלק שדורש סטירה."

"אה – והיא לא מגלחת למטה." נזכרו שניהם.

"באסה, דווקא מדליקים אותי סרטים של נשים מבוגרות עם כוס חלק שנראות כמו יל…" אבל אז נפתחה הדלת והשיחה שלהם נקטעה באחת.

הבחור הרוסי יצא מהבניין, מבט מסופק מרוח על פניו. ידו האחת עדיין מסדרת במכנס את הזין שזה עתה פלש לאחוריה של אשתי. מבט חטוף לעברי אמר הכל- עכשיו, כשסיימתי, אתה יכול לקבל אותה. והמשיך לדרכו. קפצתי ונכנסתי פנימה במהירות כמו פוחד שהנערים יעקפו אותי בתור.

"אז אתה עדיין פה." אמר ג'וני. ואני ניסיתי לשוות לעצמי מראה של אדם שהשלים עם גורלו.

"כן," עניתי מובס, "הגעתי למסקנה שאם זה המצב ואין לי מה לעשות נגד זה, אז לפחות שגם לי יצא משהו. אתה מבין? סמדר בחיים לא נתנה לי לבקר לה… אתה יודע… בכניסת המשרתים. אז עכשיו סוף סוף יש לי ההזדמנות, לא?" הלב שלי דפק במהירות וביד עדיין החזקתי את חבילת השטרות.

"טוב, אני מניח שיש לא מעט גברים שהיו משלמים יותר משלוש מאות שקל בשביל לזיין את הנשים שלהם בתחת." אמר ושלח את ידו לקחת את הכסף.

נכנסתי לחדר האחורי וסגרתי אחרי את הדלת. בחלל הקטן והספרטני לא היה דבר זולת ארונית בתוכה היו מקופלים הבגדים איתם יצאה מהבית מוקדם יותר, פח עם כמה קונדומים משומשים זרוקים בתוכו ומיטה עליה שכבה סמדר שנראתה עייפה למדי. היא לבשה את החוטיני הקטנטן שמגלה יותר ממה שהוא מסתיר אך את החזייה לא ראיתי בסביבה. כשראתה שזה אני היא זינקה מהמיטה וכיסתה את זוג שדיה בידיה כאילו אני האדם היחיד שאסור לו לראות את החזה שלה.

"למה לא הלכת הביתה?!" צעקה עלי בלחש. לפי העמידה שלה עדיין כאב לה התחת מהמפגש הקודם.

"אני אוציא אותך מכאן!" אמרתי באבירות והתחלתי לחפש משהו לפרק אתו את הקרשים שהגיפו את החלונות.

"אתה לא יודע עם מי אתה מתעסק. הם יהרגו אותנו בגללך!"

לייסט מתכת שהתרופף מהארון נראה לי הדבר הכי מתאים לביצוע העבודה. "אנחנו נצא מפה ונלך ישר לתחנת המשטרה." אמרתי ופרקתי את הלייסט.

"הם לא מאפיה של שני אנשים! הם יגיעו עלינו גם אם הם יישבו בכלא. אני מעדיפה לשכב עם אלף גברים אבל שבסוף הפרשה הזאת תיסגר אחת ולתמיד." חוסר שיתוף הפעולה שלה תפס אותי לא מוכן.

"את לא 'שוכבת' עם אף אחד. גברים באים, משלמים כסף לסרסור שלך ומזיינים אותך כמה שהם רוצים, איך שהם רוצים ובאיזה חור שהם רוצים!" יריתי בלי לחשוב ולפי הפרצוף שלה הבנתי שהמילים שלי פגעו בה. היא הפסיקה לכסות את שדיה ונופפה באצבע מול פרצופי.

"אני לא צריכה אותך שתזכיר לי מה אני עושה כאן כל ערב, אוקי? רק בשעה האחרונה הספיקו שני זרים מוחלטים לדחוף את הזין המסריח שלהם לתחת שלי! ואתה חושב שהם כאלה עדינים ורומנטיים? שהם רואים אישה מסכנה והופכים פתאום לג'נטלמנים? הם לא! אבל בסופו של יום אני מוכנה לסבול בתחת מאשר את מה שמצפה לנו אם נצא מולם."

טבעת הנישואים עוד נחה על אצבעה. את הגברים שבאים אליה ממש לא מעניין אם היא נשואה או לא. אולי יש אפילו כאלה שנהנים יותר לדפוק בתחת אישה של מישהו אחר.

"אני לא מוכן שהם יעשו את זה לאשתי." אמרתי והתחלתי לעבוד על החלון.

"זה הגוף שלי ואני אחליט מה לעשות איתו." החזירה לי אך אני התעלמתי והמשכתי בשלי.

"די!" אמרה כמעט בצעקה.

באותה שנייה נפתחה הדלת ואל החדר נכנסו צמד הגברים כאילו עמדו מחוץ לחדר וחיכו לשמוע משהו חשוד. סקיני תפס ומשך אותי מהחלון. סמדר נראתה מבוהלת כמבינה מה היא גרמה.

"ג'וני, אני מתחננ…"

"ששש!" הוא חתך אותה. "אין לך מה להתנצל. את בסדר גמור. אני רואה שאני יכול לסמוך עליך בעניים עצומות. בעלך, לעומת זאת, עוד לא למד את הכללים והוא ימשיך לעשות לנו צרות." עיניו בחנו אותי כמנסות להחליט כיצד יפגע בי שעה שחברו לופת אותי עם הידיים מאחורי הגב.

"לפני חמש דקות בעלך שם לי שלוש מאות שקלים ביד. אני לא רוצה שיצא לי שם של אחד שלא מספק את הסחורה." אמר לבסוף, "תורידי לו את המכנס!"

"בבקשה לא…" ניסתה סמדר, אך מבט אחד מהבוס שלה והיא התכופפה, פתחה את חגורת הג'ינס והפשילה אותו. לאחר מכן הורידה גם את התחתונים חושפת את אברי הרפוי. ניסיתי להתנגד אך הבריון המגודל היה חזק ממני בהרבה.

"תעמידי אותו." פקד האיש שסירסר תמורת כספם שלבה עם אינסוף גברים וכעת התכוון לעשות בדיוק את זה כלפי. סמדר אפילו לא ניסתה למחות וירדה על בירכיה מול חלצי. היא תפסה את הזין ושפשפה אותו קלות, לאחר מכן הכניסה אותו לפיה והחלה למצוץ אך במצב הנוכחי לא היה סיכוי שזה יעורר בי משהו. בידה האחת היא החלה ללטף את אשכי כמו שידעה שאני אוהב אך לשווא.

"אתם לא בחדר המיטות שלכם, חמודה, את בעבודה והוא לקוח ששילם כסף כדי לזיין אותך."

סמדר הבינה את המסר. היא הרימה את רגלי הימנית וגלשה עם לשונה במורד אשכי עד לפי הטבעת. היא ליקקה מסביב ואז בלחיצה חזקה החדירה אותה עמוק לתוכי ושיחקה בי מבפנים.

"זה החלק האהוב עלי." לחש סקיני באוזני ללא שמץ של התגרות בקולו. הוא התכוון לכך באמת ובתמים.

אפילו המחשבה על הלשון העדינה של סמדר נעוצה בתוך התחת השמן והמלוכלך שלו לא מנעו מהזין שלי מלהגיב לתחושה הזרה והחדשה. סמדר הוציאה את לשונה ממני והרטיבה לעצמה את האצבע. לאחר מכן החלה להחדיר אותה לאחורי עד שכל האצבע נעלמה בפנים. במקביל היא חזרה למצוץ את האיבר שכעת עמד כמעט לחלוטין.

"למה שלא תראי לו כמה מתרגילים החדשים שלמדת, אה?" הציע ג'וני. "שהוא יידע להעריך את השירות שעשינו עבורו. אני רוצה שבכל פעם שתכנסו למיטה והוא ייזכר בסקס המשעמם שהיה לכם פעם לעומת חיית המין שהפכנו את אשתו להיות, תהיה בו קצת הכרת תודה.

סמדר שלפה את אצבעה מתוכי, זזה מעט לאחור ותפסה שד בכל אחת מידיה. היא הרימה ועטפה איתם את הזין הבוהק מרוק, כמו יוצרת עבורו חור רטוב נוסף למכמניה לזיין, ורק הליקוק שחיכה לעטוף את קצה הכיפה בלשונה הזכיר כי לא מדובר בחור אמיתי. כנראה שלא זאת הייתה כוונתו, כיוון שיד גדולה הונחה על ראשה, הודפת אותו מטה בכוח וגורמת לזין להיכנס עמוק אל פיהּ. סמדר שמטה את השדיים שצנחו מטה והניחה את ידיה על ירכיי כדי לייצב את עצמה. אני ניסיתי לברוח לאחור אך סקיני עמד שם כחומה, מקבע אותי למקום.

ג'וני דחף את ראשה עוד ועוד ואני הרגשתי כיצד איברי נדחק פנימה וחודר ממש אל תוך גרונה. גם סמדר ניסתה להדוף אותי לאחור אך גם היא כשלה.

"עזוב אותה! היא לא עשתה שום דבר רע." אמרתי.

"אני לא עושה לה כלום." ענה, "זה אתה שמזיין לה את הפרצוף."

"זה לא מגיע לה!" צעקתי.

"לא מגיע לה? למה, כי היא בחורה טובה? כי יש לה תואר? כל ההשכלה הזאת שלה ומה שמצליח להכניס לה כסף זה חור התחת שלה. הו, אני חושב שזה מגיע לה בהחלט."

רק לאחר שסמדר התחילה ממש להשתנק ולהשתעל הוא עזב אותה. ג'וני משך בזרועהּ כך שתעמוד, אחז בתחתוניה והפשיל אותם מטה, חושף את איברה המקורזל. סמדר נראתה מבולבלת.

"אין לך מה להתבייש." אמר, "כולנו בחדר כבר מכירים מעולה את הכוס הזה שלך. עכשיו תסתובבי ותתכופפי." סמדר הבינה את כוונתו. היא הסתובבה עם התחת כלפי והתכופפה לפנים אך רגליה נשארו ישרות. ג'וני הניח את ידו על גבה מוריד אותה מטה עוד ועוד כך שראשה נעצר מול ברכיה בגמישות מוגזמת.

הוא הניח את הידיים השחורות והמטונפות שלו על ישבנה החלק ופישק אותו. הבטתי בפי הטבעת שלה כאילו ראיתי אותו לראשונה. השריר העגול היה אדמומי, תפוח ובוהק מלחות. במרכזו היה פתח מורחב, סגור רק למחצה, עדות לגברים שביקרו בו בעת האחרונה.

"זאת הפעם הראשונה שלך, חבר, ואתה עוד הולך לעשות את זה עם האישה שאתה אוהב. כדאי שתנצור את הרגע הזה טוב טוב בזיכרון. רוב הגברים באים לכאן בגלל שהנשים שלהם לא נותנות להם, ואז הם נאלצים להסתפק… טוב נו, בתחת של אשתך."

הוא הסתכל למטה על סמדר. "תכווני אותו." 

סמדר שלחה יד למעלה מבין רגליה וכיוונה את הזין לעבר ישבנה. במקביל היא נעה לאחור כך שראש האיבר פגש את החור הפרטי שלה ונעצרה. אז החלה ללחוץ לאחור מכניסה לאט לאט את קצה הזין לתוכה. רציתי להסיט את מבטי אך הייתי מהופנט ממחזה. הזין הלך ונבלע, פוגש בתוכה זרע טרי של גברים אחרים. שריר הטבעת ההרוס והנוזלים שבפנים גרמו לחדירה להיות חלקה באופן מפחיד.

סקיני שאיבד את סבלנותו דחף אותי בבת אחת כל הדרך פנימה, נשימתי נעתקה. חששתי כי החדר הקטן יהדהד את כאבה המפלח – סמדר אפילו לא צעקה. 

"לעבודה." אמר הבוס והיא החלה לנוע לפנים ולאחור, מחדירה אותי לתוכה ומוציאה ורק התנוחה המאומצת גרמה לשריר האנאלי שלה להתכווץ מעט יותר.

בזמן שסמדר נאלצת לזיין את עצמה באמצעות איברי פנה אלי ג'וני ואמר: "אני מכיר לעומק איך מרגיש עכשיו הזין שלך. כבר הרבה זונות עבדו תחתי, אבל לאף אחת מהם לא פיתחתי אובססיה לישבן. אין יום עבודה שאני לא מקנח עם סיבוב אחד לעצמי."

למרות המילים הדוקרות שלו הרגשתי כיצד האורגזמה שלי הולכת ונבנית. אז הוא הרצין והוסיף, "עכשיו אתה רואה מה ההשלכות של המעשים שלך? בגללך אשתך המסכנה מקבלת בתחת זין נוסף שהיא לא הייתה אמורה לקבל ותאמין לי, התחת שלה היה שמח לקצת מנוחה."

הוא התקרב אלי יותר. "ואם אתה חושב שזין בתחת זה הדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות לה אז תחשוב שוב. התערבות נוספת מצדך בהחזרת החוב שלה, ואני שולח אותה לג'לג'וליה במחירים שוברי שוק ופותח מחדש את כל הסעיפים בחוזה שלנו, שזה אומר – קבוצות, סאדו ומה שאתה לא רוצה." 

בניגוד לכל תפילותיי גמרתי באותו רגע, ומילאתי גם אני את התחת שלה בזרע.

ג'וני נראה משועשע וסמדר שנראתה מובסת ומושפלת הוציאה מתוכה את איברי והידסה בפישוק קל לנקות בצד את זרזיפי הזרע שיצאו מישבנה, מכינה את עצמה ללקוח הבא.

"האופציה השנייה שלך היא לתת לה ללכת בשקט כל ערב לעבודה ולקבל אותה בחזרה תוך חודש-חודשיים משומשת אבל במצב טוב, יחסית. יש בנינו הבנה?"

אני רק הנהנתי בראשי לחיוב.

"טוב מאוד." אמר וסימן לחברו לשחרר אותי. התלבשתי בזריזות והחלפתי עוד מבט עם סמדר. "אתם תתראו בבית עוד כמה שעות." אמר ואני עזבתי את החדר.,

כשיצאתי לרחוב הנערים עוד עמדו שם מדברים. "סוף סוף." לחש זה עם הגשר.

"טוב, תנו לי לדבר איתו." אמר המחוצ'קן והם התקדמו לדלת. אני זכרתי את הבטחתי ונתתי להם לחלוף על פני בדרך לאחד האירועים המכוננים בחיים – איבוד הבתולין. חבל רק שבמקום לאבד אותם עם חברה שלו, הוא יאבד אותם הלילה עם אשתי.


רוצה לקבל עדכון במייל כשהפרק הבא יתפרסם? הרשם לקבלת עדכונים במייל.
לא לשכוח לתת ציון לפרק ולהשאיר תגובה מתחת

קטגוריות: סיפורי סקס, קוקהולד, אשתי, אנאלי, מין בכפיה, ניצול מיני, מין בתשלום

One thought on “ההסדר- חלק ב'

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s